کد خبر : 1552

نیمار در مصاحبه با TNTSports برزیل در خصوص خوشحالی مقابل کیمیش گفت

 نِیمار(زادهٔ ۵ فوریهٔ ۱۹۹۲) که با نام نیمار جونیور یا به شکل ساده‌تر نِیمار شناخته می‌شود، نیمار بازیکن فوتبال در پست مهاجم اهل برزیل است که برای باشگاه پاریس سن ژرمن و تیم ملی برزیل در پست مهاجم بازی می‌کند.نیمار اغلب به‌عنوان یکی از بهترین بازیکنان جهان در نظر گرفته می‌شود.نیمار با مهارت‌های دریبل‌زنی تکنیکی، تمام کنندگی، جای‌گیری و توانایی استفاده از هردو پا در فوتبال به شهرت رسید.


خبرداغ:از علی دایی استقلالی رونمایی شد!

پاری سن ژرمن  با وجود شکست 1-0 مقابل بایرن مونیخ در خانه، به لطف پیروزی 3-2 در آلیانتس آرنا راهی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا شد.  نیمار ، ستاره پاری سن ژرمن که در این دیدار عملکرد بسیار خوبی داشت، همراه با لیاندرو پاردس مقابل  یوسوا کیمیش ، هافبک بایرن مونیخ خوشحالی کرد. در فضای مجازی این بحث مطرح شد که خوشحالی نیمار و پاردس، پاسخی به صحبت های قبل بازی کیمیش در خصوص قدرتمندتر بودن بایرن مونیخ بوده است.

نیمار در مصاحبه با TNTSports برزیل در خصوص خوشحالی مقابل کیمیش و البته مالکیت داشتن بالا گفت

خوشحالی مقابل کیمیش؟ این شادی برای تحریک کردن او نبود. من و پاردس خوشحالی کردیم اما حضور کیمیش مقابل این خوشحالی، اتفاقی شد. کیمیش گفته بود آن ها بهتر هستند و صعود می کنند اما ما مطمئن بودیم که به نیمه نهایی می رسیم. مالکیت توپ؟ می توانید هر اندازه که دلتان می خواهد مالکیت توپ داشته باشید.


خبرداغ:دختر بی گناه خودکشی کرد! / علت افزایش خودکشی در پرند چیست؟


می توانید در تمام شب، برای یک دختر آواز بخوانید اما یک مرد می تواند بیاید و در عرض پنج دقیقه، او را ببرد. آواز خواندن شما دیگر فایده ندارد چون او رفته است!

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه