کد خبر : 1566

ماجرای شهادت سردار سلیمانی از زبان یک پرستار

قاسم سلیمانی زادهٔ ۲۰ اسفند ۱۳۳۵ در قنات ملک زاده شد. قاسم سلیمانی در ۱۳ دی ۱۳۹۸ در بغداد در گذشت.قاسم سلیمانی یک فرمانده نظامی ایرانی بود.قاسم سلیمانی در طول جنگ ایران و عراق و پس از آن تا سال ۱۳۷۶، فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله کرمان بود. سپس، از سال ۱۳۷۶ تا زمان مرگ به‌عنوان فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فعالیت می‌کرد. در ۱۳ دی ۱۳۹۸، ارتش ایالات متحده قاسم سلیمانی را به دستور دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور این کشور، در عملیات آذرخش کبود هنگام خروج از فرودگاه بین‌المللی بغداد برای انجام دیدارهای رسمی با مقامات عراقی ترور کرد.بعد از فوت این سردار بزرگ دختر او در بین مردم محبوبیتی خاصی پیدا کرد.

خبرداغ:حاشیه سازی جدید احمدی نژاد با بعضی مسئولین جنجالی شد!

 

 

 سپهبد شهید  حاج قاسم سلیمانی  فرمانده سابق نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ۱۳ دی ماه سال ۱۳۹۸ بود که در پی یک حمله ناجوانمردانه از سوی آمریکا و به دستور مستقیم  رئیس جمهور  اسبق این کشور در حوالی فرودگاه شهر بغداد به شهادت رسید، شهادتی که برای همه هموطنان ناراحت کننده بود و نه تنها یک ایران بلکه بسیاری از مردم جهان نیز عزادار شدند.

خبرداغ:مکانیک شیطان صفت پیرزن پولدار را درتکه تکه کرد! + ویدئو

باتوجه به اینکه سردار سلیمانی طرفداران زیادی داشتند، از این روی ویدئو‌ها و تصاویری هر روزه از ایشان در فضای مجازی منتشر می‌شود که در ادامه هم می‌توانید کمیک موشن با عنوان «در قلب مردم» را که به تازگی برای سردار سلیمانی با موضوع روایت شهادت سردار دل‌ها از زبان‌مردم تولید شده است را مشاهده کنید.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه