کد خبر : 162

از شایعه تا واقعیت ازدواج سارا و نیکا دوقلوهای پایتخت

سارا و نیکا  متولد 8 مرداد 1383 میباشند.سارا و نیکا در تهران زاده شدند.سارا و نیکا ساکن سوئد هستند. سارا و نیکا این دو خواهر بازیگر هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند،سارا و نیکا  در حال حاضر در سوئد زندگی میکنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.


بیشتربخوانید:تکه تکه شدن پسران 16 ساله زیر وانت در بزرگراه شهید کاظمی+عکس 16+

به تازگی مصاحبه ای از محسن تناینده در مورد نقش و علت حذف سارا و نیکا منتشر شده است که در این مصاحبه شایعه ازدواج سارا و نیکا فرقانی به وجود آمد:

 

 


بیشتربخوانید:تتو جنجالی سارا و نیکا در فضای مجازی غوغا کرد+عکس

 

زندگی شخصی

خانوادگی 

سارا و نیکا فرقانی اصل بازیگران  16 ساله کشورمان متولد تهران میباشند.خانواده فرقانی اصل، در حال حاضر مقیم کشور سوئد هستند .

نسرین جلیلی مادر سارا و نیکا کارمند است و پدر سارا و نیکا فوتبالیست بود و به مدت 15 سال در لیگ جوانان در تیم های عقاب و راه آهن بازی کرد اما به خاطر حادثه ای که در فوتبال برایش پیش آمد دیگر نتوانست این ورزش را ادامه دهد.

 

تحصیلات

این دو خواهر در مقطع دبیرستان درس می خوانند. آنها برای حضور در سریال، فشرده درس می خوانند و زودتر از سایر دانش آموزان امتحان می دهند.

 

ازدواج

این دو هنرمند تا کنون ازدواج نکرده و مجرد می باشند.

 

مهاجرت

 خانواده فرقانی اصل، پس از پایان فصل دوم پایتخت در سال 1392 به جهت تحصیل دوقلو ها عازم کشور سوئد شدند تا این بچه ها آنجا به تحصیلات خود ادامه دهد. برای بازی در پایتخت 4 به همراه دایی خود به ایران آمدند و در طول فیلمبرداری پدر بزرگ و مادربزرگ شان در مازندران همراه آن ها بودند.

 

کم کاری

پدر دوقلو ها در باره کم کاری فرزندتنش میگوید: فعلا نمی خواهیم بچه ها بازیگر شوند زیرا الان در مرحله ای هستند که باید درس بخوانند و بازی در سریال پایتخت برایشان کافی است

مادر خواهران دوقلو : راستش باخانم غفوری (تهیه کننده) و آقای مقدم قرار گذاشتیم هرسال که سریال پایتخت ساخته بشه سارا و نیکا را بیاوریم ایران تا بازی کنند.


بیشتربخوانید:ضرب و شتم زن افغانستانی توسط پلیس ایران+عکس جنجالی

فعالیت هنری

شروع فعالیت

 در سال 1384 وقتی تنها 8 ماه داشتند، برای فیلم سینمایی دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس معرفی شدند و با این فیلم اولین بار جلوی دوربین رفتند

 

ورود به پایتخت

 در سال 1390 این دوقلوهای 7 ساله از طریق رسول حاتمی به سیروس مقدم که دنبال دوقلو برای کار جدید اش می گشت معرفی شدند

به این ترتیب حضور آنها بعد از قبولی در تست برزو نیک نژاد (فیلمنامه نویس) تایید شد و این خواهران توانستند با سریال پایتخت اولین بار وارد قاب تلویزیون شوند.

 

شهرت

شهرت این دوقلوها از فصل دوم و بخصوص فصل سوم در نوروز 1393 کم کم شروع شد و حالا در نقش سارا و نیکی فرزندان نقی معمولی مشهور هستند آنها در هر شش فصل این سریال حضور دارند

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

نظرات کاربران
 • ملیکا

  همون بهتر حذف شدند

 • ناشناس

  یعنی توایران دیگه دوقلو نبود که اینا رو از خارج میارن چقدر هم نقششون پر رنگه

 • ناشناس

  یریال فقط پایتخت به شرایط روز پیش میره همشم درسته فقط مردم ما سریال را نمیبینند فقط نگاه میکنند فقط پایتخت حرفم نباشه

 • ناشناس

  😊😊😊😊😊😊😊

 • محمد حسن حاج نصیری

  زوده حالا.

 • ناشناس

  من متنفرم ازشون خیلی خوشحال شدم که از پایتخت حذف شدن اخ جون جووووون

 • 123456780

  سلام سریال پایتخت عالیه واینکه ساراونیکاهم بایدباشند
  لطفا پایتخت7روهم بسازیدجالبه

 • شیوا

  واقعا که مسخره هستند

 • اکبر

  ای خیلی لوس وبیمزه وبچن وخیلی بیخودن

 • ناشناس

  سریال پایتخت خیلی باهاله هتا بهداشت😙😙😙

 • ناشناس

  وایییی خیلی عالی شد من که خیلی خوشم اومد که اینا حذف شدن

 • مظفر برخورداری

  یه جوری مادرشون میگه برای بازی میارمشون ایران انگار پوله نه مفت بوده خیلی چسپیده بهشون تو این کشور مگر هنرمند و بازیگر هم سن اینها کم داریم محض رضایی خدا این دو تو سوئد هستند یعنی دیگه خودشون تصمیم میگیرند خدا لعنتت کنه تنابنده اگه بازیشون بدی بگردید یه خانواده فقیر که خیلی هم با استعداد زیاد داریم ‌این پول را به اونها بدید اصلا این دونفر کلا ۵۰ کلمه حرف زدند که مادرش میفرماید خودم میارمشون ایران پول مفت را مادره زیر زبونشو گرفته پدر خانواده میگه بسه ..نگاه کن بدبختی کشور ما

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه