کد خبر : 195

عکس عروسی رضا داوودنژاد در کنار همسرش در لباس عروس

رضا داوودنژاد  بازیگر سینما و تلویزیون متولد 29 اردیبهشت ماه سال 1359  و فرزند علیرضا داوود نژاد می باشد. رضا داوودنژاد در سال 1389 با غزل بدیعی خواهر مرحوم عسل بدیعی ازدواج کرده است.رضا داوودنژاد در عرصه سینما و تلویزیون به فعالیت مشغول بوده است و رضا داوودنژاد به دلیل بیماری و عمل پیوند کبد مدتی است اجبارا از حرفه خود فاصله گرفته است. 


بیشتربخوانید:موقعیت خوب برای مستاجران+جزئیات

عکسی که از مراسم ازدواج رضا داوودنژاد منتشر شد:

 

 

85bd91c6-3581-4366-a080-83ac6d9a88cc

 

 

اطلاعاتی در مورد رضا داوودنژاد:

رضا داوود نژاد (زاده: ۱۳۵۹ - تهران) بازیگر اهل ایران است. وی فرزند علیرضا داوودنژاد کارگردان سینما است.  وی داور هفدهمین دوره جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان (۱۳۸۱) بود.

 

گفتگو با رضا داوود نژادو همسرش

 داستان ازدواج و آشنایی شما چطور بود؟

رضا داوود نژاد: داستان آشنایی ما برمی‌گردد به خواهرهای ما. چند سال پیش خواهر من زهرا، خانه عسل بدیعی خواهرخانم من دعوت بود. برای اولین‌بار غزل را که می‌بیند به غزل می‌گوید بیا عروس ما شو (می‌خندد) درواقع آشنایی ما به واسطه خواهرهای ما بود.

غزل بدیعی: البته از وقتی این جمله‌ها رد و بدل شد تا آشنایی من و رضا حدود 4سال گذشت.

رضا داوود نژاد: بله 4سال پیش که غزل را برای اولین‌بار دیدم، پسندیدم (هردو می‌خندند)... یادم می‌آید وقتی غزل را دیدم تمام دوروبری‌هایم به من می‌گفتند غزل؟ عمرا! مرتب به گوشم می‌رساندند که غزل دوست ندارد ازدواج سینمایی داشته باشد. اما خب چاره‌ای نبود (می‌خندد).

 به خاطر ازدواجت تصمیم به لاغر شدن گرفتی؟

نه اتفاقا زمانی که من و غزل آشنا شدیم درست بیشترین وزن زندگی‌ام را داشتم، آن موقع 187 کیلو بودم. از همه هم اعتمادبه‌نفسم بیشتر بود. من کلا با چاقی‌ام مشکل نداشتم، شاید دلیل بالا رفتن وزنم هم همین مسئله بود.

  گفتیم شاید جزء شرط‌های ازدواجت پایین آوردن وزن بود.

نه، بعد از دوران آشنایی و نامزدی‌مان تصمیم گرفتم وزنم را پایین بیاورم. اتفاقا غزل شاکی بود که وزنم را پایین آوردم به بابام می‌گفت رضا را به من قالب کرده... این چینی است. من که دیدمش چاق بود.

فاصله آشنایی تا ازدواجتان چقدر طول کشید؟

2سال.

به نظرم هیچ خانواد‌ه‌ای مثل خانواده داوودنژاد خانواده بودنشان رو نیست. شما همیشه کنار هم هستید در حالی که خیلی‌ها اهل به نمایش گذاشتن خانواده نیستند.

 واقعا دلیل بودن خود من در سینما تاثیر مستقیم کار پدرم در خانواده بود و همه ما به واسطه پدر و تجربه‌های او وارد سینما شدیم. نمی‌توان این موضوع را نفی کرد.

 

تصاویر جدید رضا داوود نژاد

رضا داوود نژاد فرزند علیرضا داوودنژاد کارگردان سینما است

 

  همیشه کنار مادربزرگ و عمه و عمو بوده‌اید. آیا هنوز هم همان خانواده احساسی و به هم متصل هستید که ما از بیرون می‌بینیم؟

رضا داوود نژاد: جواب این سؤال را باید از غزل بپرسید.

غزل: صددرصد همان صمیمیتی که دیگران تصور می‌کنند در خانواده رضا وجود دارد. رابطه همه اعضای خانواده با‌هم خیلی نزدیک‌تر از بقیه خانواده‌هاست. ما هم عمه و خاله داریم اما به این شکل در زندگی هم سهم نداریم. ولی خانواده رضا خیلی عاطفی‌اند و به هم وابستگی دارند.

 این جدا شدن از خانواده بعد از ازدواجت چقدر برایت سخت بود.

رضا داوود نژاد: من از 15 سالگی‌ام زندگی مجردی را تجربه کردم یعنی از خانواده‌‌ام جدا شدم. در فاصله این 5 سالی که تنها زندگی می‌کردم و بیشتر دوستانم در کنار من ازدواج کردند متاسفانه بعضی‌ها طلاق هم گرفتند. حتی دوباره ازدواج کردند و بچه‌دار هم شدند ولی من هیچ‌وقت ازدواج نکردم و با اینکه از خانواده‌ام جدا شده بودم همچنان در کنار همدیگر بودیم. مثلا من با مادربزرگم 2روز یک‌بار صحبت می‌کنم، یا با عمه‌ام رابطه نزدیکی دارم، با پدر، مادر و خواهرم هم که خیلی بیشتر. ما هرموقع که وقت کنیم دور هم هستیم. این دورهمی‌ها جزء برنامه‌های اصلی زندگی‌مان است.

و شب عروسی گریه نکردی؟

رضا داوود نژاد: نه اصلا گریه نکردم. غزل دورشدن از پدرومادرش برایش آسان نبود و خیلی جای خالی پدرومادرش را احساس می‌کرد اما به حد گریه وزاری نرسید.

من اولین‌بار که خانه گرفتم و از خانه پدرم وسایلم را جمع کردم که به خانه خودم ببرم، این اتفاق برایم افتاد. مادرم و خواهرم گریه کردند اما فقط همان یک‌بار گریه کردند چون زمانی که در خانه بودم خیلی شر بودم و همه را اذیت می‌کردم! بعد از رفتنم خانواده‌ام به آرامش رسیدند!

تو از 15سالگی فعالیت کاری داشتی و دستت در جیب خودت بود.

رضا داوود نژاد: بله، وقتی تصمیم گرفتم تنها زندگی کنم پدرم به من گفت باید دیگر دستت هم در جیب خودت باشد. ندارم و پول آب و برق و تلفن من را بدهید، وجود ندارد. من اصولا آدمی نیستم که یکجا بنشینم

غزل: رضا کلا نمی‌تواند در خانه بماند، آدمی است که درکل آرام و قرار ندارد.

 زندگی با رضا با آن تصوراتی که در ذهنت بود تطبیق داشت یا با آدم جدیدی روبه‌رو شدی؟

غزل: یکسری از خصوصیات رضا را می‌شناختم اما خب یکسری چیزها هم هست که در زندگی با آن روبه‌رو شدم. اما آنقدر مسئله‌دار نبود که جا بخورم. اگر کسی خوب زندگی کند فرقی نمی‌کند که سینمایی باشد یا غیرسینمایی.

بدترین قسمت زندگی با یک بازیگر چیست؟

رضا داوود نژاد: غزل نسبت به من خیلی آدم آرامی است. بعضی وقت‌ها به صحنه که می‌آید همه از من شکایت می‌کنند. همه به او می‌گویند «غزل تو چطور با او زندگی می‌کنی؟! رضا آرام و قرار ندارد.» من در صحنه آدم پرانرژی‌ای هستم وحتی شده که ترقه برتکانم! بچه‌ها همیشه از شلوغ‌کاری‌های من شکایت دارند. غزل هم گاهی صدایش در می‌آید که بابا رضا کمی مراعات کن.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه