کد خبر : 198

طلبه بسیجی هنگام بازگشت از مراسم عزاداری حضرت فاطمه (س) مورد حمله قرار گرفت و با ضرب و شتم شدید به وی آسیب رساندند.

محمدحسین سلیمانی طلبه بسیجی که از مراسم عزاداری حضرت فاطمه (س) بازمی‌گشت که مورد حمله تعدادی از افراد ناشناس قرار گرفت که این حادثه موجب آسیب دیدگی سر و صورت این طلبه جوان شد.


خبرداغ:عکس عروسی بازیگر طنز لورفت+عکس جنجالی

این طلبه بسیجی درباره این حادثه گفت: بنده به همراه دو نوجوان در راه برگشت از هیئت و منبر عزاداری مادر سادات حضرت زهرا سلام الله علیها بودم که توسط یکی تعدادی از افراد ناشناس در محله مسعودیه مورد  ضرب و شتم  قرار گرفتم.
وی درباره این درگیری ادامه داد: بنده در حال سوار شدن به موتورسیکلت بودم، بدون اینکه چیزی بگویم که آنها با فحاشی به بنده و مقدسات نظام اسلامی، با در دست داشتن قفل فرمان به من حمله کردند.
این طلبه بسیجی تصریح کرد: این اتفاق موجب شکستن سر و ابروی بنده شد. در این زمان هم بود که چند نفر از نوجوان مسجد محل هم که اکثرا حدود ۱۵ سال سن دارند، مورد ضرب و شتم و توهین قرار گرفتند.

سلیمانی تصریح کرد: تعدادی از دوستان این فرد اوباش هم دقایقی بعد از درگیری به او پیوستند و دست جمعی شروع کردند به ناسزا گفتن و تهدید کردند که با رسیدن پلیس به محل حادثه از آنجا گریختند.


خبرداغ:برای اطلاعات از شرایط پیش فروش جدید سایپا کلیک کنید

وی تاکید کرد: در حال حاضر پرونده در مراجع انتظامی و قضایی در حال پیگیری است.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

نظرات کاربران
 • علیرضا محمود

  والله ما سی ساله میریم عزاداری ،کسی کارمون‌نداره ،حتما یه‌کاری کرده ،والا هیچکس عزادار را اذیت نمیکنه ،نه الان ،نه زمان محمدرضا

 • ناشناس

  با همچون افراد شرور باید بر خورد جدی و شدید وقطعی انجام گردد

 • ناشناس

  لعنت خدا بر اراذل و اوباش.

 • علی

  سلام حتما با این افراد باید برخورد قانونی بشه تا کسی جرات تعرض به دیگران را پیدا نکنه

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه