کد خبر : 20

نیلی افشار هنوز دستگیر نشده و او در ازمیر ترکیه همچنان مخفی است.

نیلی افشار متولد ۱۳۷۳ زاده کرج و همسر پویان مختاری خواننده در سبک رپ و پاپ بختیاری بود که مدتی است آنها از هم جدا شدند.  نیلی افشاری  از رقصنده‌های ایرانی ساکن استانبول ترکیه است درباره  نیلی افشار  شایعه‌ای وجود دارد که پس از آنکه همسرش او را ترک کرد، فرزند خود را در بهزیستی گذاشت و به ترکیه مهاجرت کرد.شغل  نیلی افشار  مشخص نیست، اما به نظر می‌رسد بیشتر وقت خود را صرف تبلیغ سایت می‌کند.


بیشتربخوانید:راز آزارجنسی مرد 26 ساله به دو پسر نوجوان رشتی فاش شد+جزئیات

21 آذرماه بود که خبر دستگیری  نیلی افشار  در برخی سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.
پیگیری ها از پلیس حاکی از آن است که  نیلی افشار  در خارج از کشور دستگیر شد اما به ایران استرداد نشد. گرچه پیگیرها ادامه دارد؛ چرا که دستگیری متهمان بین المللی و صدور اعلان قرمز از اقدامات پلیسی است اما استرداد، علاوه بر دیپلماسی به روابط دیپلماتیک و مسائل قضائی کشورها مرتبط است.نیلی افشار هنوز دستگیر نشده و او در ازمیر ترکیه پنهان شده است.​


بیشتربخوانید:سحر قریشی رابطه اش با سیاوش خیرابی را لو داد+عکس جنجالی

نیلی افشار در ازمیر ترکیه مخفی شده است / آخرین خبر از نیلی افشار

پلیس بین الملل برای نیلی افشار که یکی از تبلیغ‌کنندگان و گردانندگان سایت های شرط‌بندی محسوب می‌شود، اعلان قرمز صادر کرده اما هنوز این متهم دستگیر نشده است.
برای نیلی افشار که یکی از تبلیغ‌کنندگان و گردانندگان سایت‌های شرط‌بندی محسوب می‌شود، اعلان قرمز صادر شده است و وی در زمان حاضر تحت تعقیب پلیس بین‌الملل قرار دارد.
یک منبع آگاه اطلاع داد که نیلی افشار در شهر ازمیر ترکیه مخفی شده و هنوز دستگیر نشده است و پلیس بین‌الملل فقط برای دستگیری او اعلان قرمز صادر کرده است و اخباری که در فضای مجازی مبنی بر دستگیری نیلی افشار منتشر می‌شود، صحت ندارد.


بیشتربخوانید:فیلم لحظه غرق شدن شناور ایرانی در خلیج فارس+ اسامی مفقودین

این متهم مدت‌ها با یکی دیگر از گردانندگان سایت‌های قمار و شرط‌بندی در ارتباط بوده است

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه