کد خبر : 204

ماندانا سوری در بیمارستان بستری شد

ماندانا سوری بازیگر متولد 6 شهریور ماه سال 1364 در شهر تهران است. ماندانا سوری بازیگر تئاتر و تلویزیون کشورمان است.ماندانا سوری  با سریال قهوه تلخ مهران مدیری در نقش قیصر السلطنه به شهرت رسید ماندانا سوری درگیر بیماری سختی شده که زندگی این بازیگر را تحت الشعاع قرار داده است. 


بیشتربخوانید:قیمت پراید نجومی شد!

 

a30ddf0d-3a07-4550-bd24-f8ea20b4a6dd

 


بیشتربخوانید:دارا حیایی به چه جرمی دادگاهی شد!؟+عکس

 سال گذشته بود که انتشار گزارشی درباره وضعیت سلامتی ماندانا سوری و لزوم کمک مالی برای درمان او سر و صدای زیادی به پا کرد و خیلی‌ها وعده کمک و همراهی با این بازیگر جهت درمانش را دادند. حالا با گذشت یک سال نه تنها بسیاری از وعده‌ها عملی نشده، بلکه حتی صندوق اعتباری هنر او را بیمه هم نکرده!

در صفحه شخصی این بازیگر آمده:«جا داره در اینجا از تک تک دوستانی که در مورد ایشون قضاوت می کردند همچنان در حال قضاوت ایشون هستند ، دوستانی که دارایی و روح و روان ایشون رو به تاراج بردند تشکر کنیم .... امیدوارم خداوند بهشون آگاهی لازم رو بدهد ...علی الخصوص از دوستان مرکز بیمه هنرمندان «صندوق اعتباری هنر» که یکسال است خانم سوری را مضحکه کرده اند و همچنان ایشون رو بیمه نکردند. که همین مورد یکی از دلایلیست که با اینکه دوستان و همکاران و هموطنان بر خلاف میل خانم سوری به ایشون لطف کردند و ایشون شرمنده هموطنانشون شده اند ؛اما نشد که به صورت مداوم بطور آزاد و غیر بیمه ای (بخاطر کبلغ زیاد داروها) دارو تهیه کنند»


بیشتربخوانید:لباس کوتاه و نامتعارف بهاره رهنما در کنار حاجی+عکس

آخرین خبر این است که ماندانا سوری به علت تشدید بیماری‌اش در بیمارستان بستری شده. طی سال گذشته چند پروژه به او قول همکاری دادند اما حرف‌شان عملی نشده و این بازیگر همچنان با مشکلات زیادی در کنار بیماری‌اش مواجه است.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه