کد خبر : 22

جزئیات جدیدی از پرونده الکس که دختران ایرانی را قاچاق می کرد فاش شد.

جزئیات جدید از  دستگیری الکس  سرکرده بزرگ‌ترین باند  قاچاق دختران ایرانی  در مالزی، جمله مواردی است که رئیس پلیس بین‌الملل ناجا آنها را تشریح کرد.

بیشتربخوانید:نیلی افشار در مالزی دستگیر شد!؟+جزئیات

دستگیری الکس سرکرده بزرگ‌ترین باند قاچاق دختران ایرانی در مالزی و استرداد وی به ایران مهم‌ترین خبری بود که در 29 اردیبهشت سال جاری سرتیتر اخبار رسانه‌ها شد و نقش پلیس اینترپل را بیش از پیش آشکار کرد.
شهروز سخنوری، ملقب به الکس پس از سه سال فعالیت گسترده در زمینه فروش دختران ایرانی در خارج از کشور توسط پلیس امنیت عمومی دستگیر و با کمک اینترپل به ایران بازگردانده شد.
پرونده الکس  یکی از موضوعات پیچیده و حساس بود که با تلاش پلیس اطلاعات و امنیت عمومی ناجا، همکاری قوه قضائیه و وزارت امور خارجه و توسط پلیس بین الملل ناجا به نتیجه رسید.
این فرد با توجه به ارتباطات گسترده خود در کشورهای مختلف دختران ایرانی را به منظور بهره‌کشی جنسی به خارج از کشور قاچاق کرده و به فروش می‌رساند؛ فعالیت‌های مجرمانه و ضد ملی این گروه تبهکار در تمام مدت سه سال تحت رصد پلیس قرار داشت و نهایتا با اقدامات پیچیده اطلاعاتی و هماهنگی‌های لازم با اینترپل، الکس سرکرده این باند جنایتکار در مالزی دستگیر و به کشور منتقل شد.
گفتنی است علاوه بر دستگیری الکس تمام افراد این باند در داخل و خارج از کشور دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.​

یک دختر که عضو اصلی باند  فساد الکس  در قاچاق دختران ایرانی به خارج بود بازداشت و به ایران بازگردانده شد.

 

بیشتربخوانید:راز آزارجنسی مرد 26 ساله به دو پسر نوجوان رشتی فاش شد+جزئیات

 

 

بیشتربخوانید:سحر قریشی رابطه اش با سیاوش خیرابی را لو داد+عکس جنجالی

خبر جدید از باند فساد دختران ایرانی الکس در خارج!

سردار دکتر هادی شیرزاد، رئیس‌ پلیس بین‌الملل ایران درباره یکی از مهمترین پرونده هایی که با اعلن قرمز متهمانش در خارج ایران بازداشت شده اند گفت: پرونده الکس یکی از موضوعات پیچیده و حساس بود که با تلاش پلیس اطلاعات و امنیت عمومی ناجا و با همکاری قوه قضاییه، وزارت امورخارجه و توسط پلیس بین‌الملل ناجا به نتیجه رسید. الکس با همدستی اعضای باندش یک شبکه فساد مالی و اخلاقی را هدایت می‌کرد که برای او و اعضای باندش اعلان قرمز صادر شد.

بیشتربخوانید:ریحانه پارسا به سرطان رحم مبتلا شد!+عکس جنجالی

متهم اصلی نیز دستگیر و به ایران منتقل شد. دختری که نقش اساسی در این پرونده داشت، با اعلان قرمز پلیس بین‌الملل ناجا دستگیر و به ایران منتقل شد. تا کنون چند عضو این باند را در کشورهای دیگر دستگیر و به کشور بازگردانده‌ایم. البته مادر متهم در میان آنها نیست.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه