کد خبر : 235

بخشی از مصاحبه ساعد سهیلی و گلوریا همسر بازیگرش را مشاهده می کنید.

ساعد سهیلی  زاده ۳۰ بهمن ۱۳۶۶ است.ساعد سهیلی زاده مشهد بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است.ساعد سهیلی متولد مشهد است و در تهران زندگی می‌کند.ساعد سهیلی فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۸۰ آغاز کرده‌است و ساعد سهیلی اولین کار حرفه‌ای خود را با بازی در فیلم تلویزیونی میان ماندن و رفتن توسط جواد عزتی (به عنوان بازیگردان) تجربه کرد.


بیشتربخوانید:بی احترامی احسان علیخانی به پدرش دربرنامه زنده + فیلم جنجالی

ویدیویی جالب از غیرتی شدن ساعد سهیلی روی گلوریا هاردی وسط برنامه زنده , ببینید:

 

 


بیشتربخوانید:کشف آدم کوچولوها در ایران حقیقت دارد؟

 

ازدواج و همسر گلوریا هاردی

گلوریا هاردی متولد ۱۱ بهمن دهه ۶۰ در فرانسه، بازیگر است. فارغ التحصیل مدرسه عالی خصوصی در رشته موسیقی است، در ایران به کلاس های بازیگر رفته و حالا بازیگر شده و یک همسر مشهور هم در عرصه بازیگری دارد.

 

 

گلوریا هاردی و همسرش

گلوریا دورگه ایرانی و فرانسوی متولد شهر بندری بوردو فرانسه است. بزرگ شده شهر پاریس و سوئد می باشد، پدرش فرانسوی و مادرش ایرانی و اصالتا شیرازی است اما می گوید هیچ وقت در خانه مادرم فارسی حرف نزده بود.

ساعد سهیلی و همسرش گلوریا هاردی

ساعد سهیلی و همسرش گلوریا هاردی

گلوریا هاردی در سال ۱۳۹۱ با ساعد سهیلی که به جشنواره فیلم پاریس رفته بود از طریق یک دوست مشترک با هم آشنا شدند و ازدواج کرد و سپس برای زندگی به ایران آمدند.

 

گلوریا هاردی

 

گلوریا هاردی

ساعد سهیلی متولد ۳۰ بهمن ۱۳۶۶ در مشهد فرزند نویسنده و کارگردان سینما سعید سهیلی است . وی فعالیت هنری خود را از سن چهارده سالگی با نقش کوتاهی در فیلم شب برهنه ساخته ی سعید سهیلی آغاز کرد همچنین فیلم بردار پشت صحنه در برخی کارهای پدرش بوده است. گشت ارشاد، متروپل و کلاشینکف از دیگر فیلم های این بازیگر است.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه