کد خبر : 236

پیمان خافی در بهشت محمدیه تربت جام با 3 ضربه چاقو به قتل رسید.

پنجم دی ماه سال 99 در حالی که سوز سرما در بهشت محمدیه تربت جام بر فضای قبرستان حکم فرما بود پسر جوانی به نام پیمان خافی طبق عادت هر هفته خود برای فاتحه خوانی بر سر مزار عمویش حاضر شد اما هیچگاه فکرش را هم نمی کرد که پیکر خود داخل همان قبرستان به خاک سپرده خواهد شد. در ادامه ماجرای درگیری بچه گانه ای که رنگ خون به خود گرفت بخوانید:


بیشتربخوانید:کارایی جدید و عجیب پراید همه را متعجب کرد!+فیلم


چاقو چاقو شدن پیمان خافی در بهشت محمدیه تربت‌جام

پیمان خافی  چند روز قبل از این که حجله اش در کوچه و خیابان های تربت جام خودنمایی کند با  قاتل  خودش در یکی از خیابان های  تربت جام  درگیری لفظی می کند تا اینکه روز حادثه ارسلان 15 ساله جرقه دعوای خونین را روشن می کند او که نمی داند چند لحظه بعد در قبرستان شاهد  قتل  رفیق خود است پاره سنگی را از زمین برداشته و به یکی از عاملان قتل پرتاب می‌کند.

درگیری بین ارسلان و 2 نفر شکل گرفته است تا اینکه  پیمان خافی  به نیابت از دوستش ارسلان وارد درگیری می شود. در یک لحظه قاتل با 3 ضربه چاقو پیمان را از پای در می آورد و او را به قتل می رساند ارسلان در جنجالی که به وجود آورده است فرار و چند لحظه بعد قاتل با پسر عمه اش از قتلگاه پیمان می گریزند.

در حال حاضر این پرونده زیر نظر قاضی غلامحسین کربلایی بازپرس شعبه دوم دادسرای عمومی و انقلاب  تربت جام  درحال تکمیل مراحل قانونی است.

 

درگیری و قتل هولناک در قبرستان / در تربت‌جام چه گذشت ؟

احمد خافی برادر پیمان در گفتگو اختصاصی، با تکذیب  قتل ناموسی  در بهشت محمدیه و شروع کردن دعوای خونین توسط ارسلان اظهار می کند : پیمان با قاتل، چند روز پیش از درگیری در بهشت محمدیه درگیری لفظی پیدا می‌کند.اطلاع دقیقی نداریم که قاتل و پسر عمه اش برای پیمان یا ارسلان در  قبرستان  کمین کرده باشند. درگیری زمانی شکل گرفت که ارسلان یک آجر را به پای قاتل پرتاب می کند و درگیری شکل می‌گیرد در این لحظه پیمان برای دفاع از دوستش، ارسلان وارد درگیری می شود و با 3 ضربه چاقو به گردن و شانه هایش به قتل می‌رسد در میان  چاقو کشی  ها ارسلان 15 ساله که ترسیده است از محل فرار می کند، و بعد از به قتل رسیدن پیمان، قاتل و پسر عمه اش از محل متواری می ‌شوند.


بیشتربخوانید:بی احترامی احسان علیخانی به پدرش دربرنامه زنده + فیلم جنجالی

دستگیری قاتل زخمی در بیمارستان

احمد خافی ادامه داد : قاتل پس از چاقو خوردن در درگیری و به قتل رساندن برادرم برای مداوا دست خود به بیمارستان مراجعه می کند و لحظه ای که عوامل بیمارستان دلیل زخم دستش را می‌پرسند می گوید با پسر خافی در بهشت محمدیه دعوا کرده است. خواهر من در همان بیمارستان کارمند است و بعد از اطلاع دادن عوامل بیمارستان به خواهرم قاتل توسط  پلیس  دستگیر می‌شود.

وی افزود: مدتی بعد ماموران پسر عمه‌ی قاتل را که در درگیری حضور داشت را در خانه اش بازداشت می کنند و ارسلان پسربچه 15 ساله که درگیری خونین را شروع کرده بود همراه با پدرش به  پلیس آگاهی  می آید و خود را معرفی می‌کند.

 

 اعدام  قاتل در  ملاء عام

وی ادامه داد : من لحظه ای با قاتل و پسرعمه اش مواجه شدم که نمی دانستند پیمان فوت کرده است آن ها بعد از شنیدن خبر به قتل رسیدن پیمان آن ها گریه کردند. همچنین ارسلان با قرار وثیقه 200 میلیون تومانی آزاد است و بازسازی صحنه قتل هم انجام شده است.

وی در پایان گفت : خانواده خافی از قانون در برابر قاتل خواستار اعدام در ملاء عام می‌باشد در این لحظه که مصاحبه می ‌کنم حال روحی پدرم با فوت پیمان بهم ریخته است ما خواستار اجرای عدالت هستیم.

 

منبع:رکنا

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه