کد خبر : 270

نوزاد 3 ماهه رها شده در سقز تحت مراقبت قرار گرفت

رییس اداره بهزیستی سقز از پیدا شدن  نوزاد  3 ماهه در جلوی درب یکی از واحدهای بهزیستی این شهرستان خبر داد و گفت: این نوزاد هم اکنون سالم و تحت مراقبت در مرکز شیرخوارگان است.

 


بیشتربخوانید:دختر 12 ساله به قتل همسر افغانستانیش اعتراف کرد!


محمد جویا روز سه شنبه  اظهار داشت: صبح روز شنبه ۱۳ دی‌ماه یکی از همکاران متوجه حضور نوزادی که در پتو پیچانده شده و در جلو یکی از واحدهای اداره رها شده بود می‌شود.
وی وبا بیان اینکه بلافاصله با نهادهای مربوطه تماس و پس از صورتجلسه موضوع، با دستور دادستانی نوزاد به بیمارستان تحویل داده شد تا اقدامات مراقبتی و آزمایش‌های لازم از وی انجام شود.
جویا اضافه کرد: از آنجا که سقز محلی برای نگهداری کودکان زیر شش سال ندارد، لذا پس از اطمینان از سالم بودن وی، پس از دو روز و مطابق دستورالعمل‌های موجود، به شیرخوارگاه و محل نگهداری نوزادان زیر شش سال و در خارج از سقز است سپرده شد.
رییس اداره بهزیستی درباره هویت پدر و مادر این نوزاد گفت: اطلاعی از آنها در دست نیست و طی این چند روز نیز هیچ شخصی برای پیگیری سرنوشت وی مراجعه نکرده و این اداره کل با همکاری مراجع ذیصلاح پیگیر شناسایی والدین این افراد است.

 


بیشتربخوانید:خودکشی کودک کاری که مهمان ماه عسل بود اشک همه را درآورد+فیلم


سقز با بیش از ۲۲۶ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پر جمعیت استان کردستان است که در ۱۹۰ کیلومتری شمال سنندج مرکز این استان قرار دارد.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه