کد خبر : 273

رزیتا غفاری عکسی از صحنه فیلم جدیدش را منتشر کرد.

رزیتا غفاری  در 27 دی ماه سال 1351 در تهران متولد شد. رزیتا غفاری فارغ التحصیل کارگردانی سینما است.رزیتا غفاری چند فیلم کوتاه انیمیشن کارگردانی کرده است و عضو آسیفای ایران است. رزیتا غفاری همسر عباس صالحی طراح گریم میباشد.رزیتا غفاری از سال 72 با بازی در سریال تلویزیونی در پناه تو پس از آن در قلب من در ذهن ها ماندگار شد و در کارنامه کاری اش پشت پرده مه ، شوکران ، روزهای زیبا و ملاصدرا می درخشد.


بیشتربخوانید:زینب سلیمانی در کنار پدر همسرش در اولین سالگرد سردار + عکس دیده نشده

 رزیتا غفاری، هنرپیشه سینما و تلویزیون، در تازه ترین فعالیت مجازی اش تصویری از خود در پشت صحنه فیلم «کلبه ای در مه» را منتشر کرد. "من و آقای اسب و مقداری اسفنج در شکم

_پشت پرده مه

_تبریز در مه

و حالا...

«کلبه ای در مه»"

 

تصویر

 
 

اطلاعاتی از زندگی شخصی رزیتا غفاری:

رزیتا غفاری بازیگر بی حاشیه و با اخلاق کشورمان ویژه برنامه سال نو را در شبکه شما برعهده داشت. این بازیگر ۴۸ساله در تهران به دنیا آمد و از سال ۷۴ با سریال در پناه تو وارد تلویزیون شد. رزیتا غفاری متاهل است و صاحب یک دختر زیبا است. در پرشین وی می خواهیم عکس جدید رزیتا غفاری در کنار همسرش و دخترشان را برای شما قرار دهیم.

 

رزیتا غفاری

عکس جدید رزیتا غفاری در کنار همسرش و دخترش

 

رزیتا غفاری با انتشار عکسی از کارت اهدای عضوش نوشت:

سلام به همراهان همیشگی.. چند سال پیش افتخار این رو داشتم که نماینده و سفیر اهدا عضو ایران باشم..پس از دریافت این افتخار با یکی از شبکه های اینترنتی مصاحبه کردم و برای تشویق این امر خیر توضیحاتی در مورد ضرورت اهدا عضو پس از مرگ مغزی بیان کردم…که متاسفانه تنها قسمتی از مصاحبه اینجانب جهت جلب نظر مخاطب…تدوین و تیتر شد که ..”جسدم رآ بعد از مرگ بسوزانید ” آیا براستی کسیکه سفیر اهدا عضو است میتواند چنین درخواستی داشته باشد؟

 

رزیتا غفاری

 

توضیح اینکه بنده در گوشه ای از مصاحبه عرض کردم که جسد متوفی بعد از مرگ وقتی میتواند اهدا شود و زندگی چندین نفر را نجات دهد چرا باید پوسیده یا سوزانده شود؟ که متاسفانه افرادی در فضای مجازی برای جذب مخاطب بیشتر تنها قسمتی از مصاحبه بنده را نشر و بقیه را حذف کردند!!!. و این سو تفاهم را ایجاد نمودند!! در انتها ضمن آرزوی سلامتی و طول عمر برای تمامی هموطنان عزیزم، تقاضا دارم با عضویت در سازمان اهدا عضو ، نجات بخش زندگی دیگری باشیم..

رزیتا غفاری در ۲۷ دی ۱۳۵۱ در تهران به دنیا آمد. دانش‌آموختهٔ کارگردانی سینما ست. چند فیلم کوتاه انیمیشن کارگردانی کرده است و عضو آسیفای ایران است.

طبق یک مصاحبه کوتاه تلویزیونی در شبکه ۵ سیما (شبکه تهران) در تاریخ ۲ شهریور ۱۳۸۸ او مربی اسکی نیز می‌باشد.

 

رزیتا غفاری

رزیتا غفاری

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه