کد خبر : 328

معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری زورگیر خشن که با تهدید سلاح سرد از زنان ورزشکار در پارک ها زورگیری می کرد، خبر داد.

زورگیری سرهنگ کارآگاه "احمد نجفی" در توضیح این خبر بیان داشت: پانزدهم آذرماه سال جاری کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی تهران سارق مسلحی را در پرونده سرقت مسلحانه دستگیر کردند، ولی اصرار داشت که نقشی در سرقت مسلحانه نداشته و بی گناه است.​


بیشتربخوانید:آزار شیطانی زن شوهردار درکارگاه تفکیک زباله غوغا به پا کرد!+جزئیات

وی عنوان داشت: حین تحقیقات پلیسی، پرونده های مشابه دیگری مبنی بر زورگیری از زنان و مردان در خیابان های خلوت و پارک ها به کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی ارجاع که در پایش اطلاعات به دست آمده، فرضیه یکی بودن متهم پرونده ها قوت گرفت.

معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران با اشاره به اینکه اکثر مال باختگان زنان ورزشکار بوده که حین پیاده روی و ورزش در پارک توسط سارقی با تهدید سلاح سرد اموالشان از قبیل تلفن همراه و طلا سرقت شده است، افزود: 5 نفر از زنان ورزشکار، سارق مسلح را شناسایی و اظهار داشتند متهم پرونده شان مسلح بوده است.


بیشتربخوانید:ثبت نام پیش فروش محصول جدید ایران خودرو آغاز شد


این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم به ناچار در ادامه تحقیقات تکمیلی به جرم ارتکابی اعتراف کرد، اضافه کرد: متهم برای تحقیقات بیشتر و کشف سایر جرایم احتمالی در اختیار کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی تهران قرار دارد.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه