کد خبر : 333

تصویری از دیدار شیخ قیس خزعلی، دبیر کل عصائل اهل الحق عراق

زینب سلیمانی  دختر سردار سلیمانی است. زینب سلیمانی متولد دهه ۷۰ می باشد.در رشته علوم انسانی تحصیل کرده وزینب سلیمانی به دلیل فعالیت در فضای مجازی به شهرت رسیده است.زینب سلیمانی داری یک خواهر و دو برادر از خودش بزرگتر میباشد که نام برادرانش محمدرضا و حسین میباشند.زمانی بر سر زبان ها افتاد که اینستاگرام اکانت او را حذف کرد.

 


بیشتربخوانید:عکسی زیبا از محبت خالص سردار سلیمانی به پدرش + عکس

 

تصویری از دیدار شیخ قیس خزعلی، دبیر کل عصائل اهل الحق عراق با زینب سلیمانی فرزند شهید سردار حاج قاسم سلیمانی منتشر شد.

 

 

ماجرای ازدواج زینب سلیمانی:

 ازدواج زینب سلیمانی  دختر شهید سلیمانی با واکنش‌های گسترده و عمدتا مثبت کاربران توییتر مواجه شده است. بسیاری آن را برای دو ملت ایران و لبنان مبارک و میمون دانسته و به هر دو خانواده تبریک گفته‌اند. برخی هم انتقاد کرده‌اند که چرا زینب سلیمانی پیش از فرارسیدن سالگرد پدر بزرگوارش ازدواج و زندگی مشترک خود را آغاز کرده است. به عقیده ایرانی‌ها، اینکه دختر حاج قاسم عروس یکی از نزدیک‌ترین مقام‌ها به سیدحسن نصرالله (دبیر کل حزب‌الله لبنان) شده، از تشکیلاتی‌ترین و راهبردی‌ترین ازدواج‌های چند دهه اخیر است.

 


ازدواج زینب سلیمانی با رضا صفی الدین حزب الله + عکس مراسم عقد

 

سیدرضا صفی‌الدین فرزند سیدهاشم صفی الدین است که خیلی ها او را بعد از سیدحسن نصرالله نفر دوم حزب الله می دانند. وی ویژگی های مشترک زیادی با دبیر کل حزب الله داشته و روابط صمیمی با افراد مقاومت و مسئولان از رده بالا گرفته تا آنها که در میدان کار فعال هستند دارد.


بیشتربخوانید:ثبت نام پیش فروش محصول جدید ایران خودرو آغاز شد

بیش از ۵۰ سال سن دارد و مسئول شورای اجرایی حزب الله است که قوه مجریه حزب به حساب می آید و تمام مؤسسات پشتیبانی و مردمی حزب الله را اداره می کند.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه