کد خبر : 350

رهبر انقلاب ورود واکسن کرونای آمریکایی به ایران را ممنوع اعلام کردند.

یک سالی است که کل جهان با ویروسی به نام ویروس"کرونا"دست و پنجه نرم میکند.تا به امروز دانشمندان نتوانسته اند واکسن کرونا را کشف کنند..به طور معمول،واکسن کرونا به طور مستقیم یا غیرمستقیم بر روی پروتئین سنبله که ویروس های کرونا را منحصر به فرد می کند، تاثیر می گذارند. پس از تزریق واکسن کرونا، سیستم ایمنی بدن می تواند به سرعت ویروس های کرونا ویروس را تشخیص دهد و در صورت حمله، توانایی تکثیر ویروس را مختل می کند و از انتشار آن به سایر قسمت های سیستم ایمنی بدن پیشگیری می کند. واکسن  کرونا از ورود ویروس به سلول ها، تکثیر آنها و بیمار شدن افراد جلوگیری می کند.


بیشتربخوانید:چالش جنجالی سارا و نیکا فضای مجازی را منفجر کرد + فیلم

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب در بخشی از بیانات خود در سالروز حماسه ۱۹ دی فرمودند:  واکسنی که برای کرونا آماده شد، مایه افتخار و عزت کشور است. این را انکار نکنند. البته از طرق مختلفی هم دنبال می‌کنند. وقتی این سانتریفیوژهای هسته‌ای را جوان ها درست کردند، چند نفر از بزرگان علمی به من نامه نوشتند که گول این‌ها را نخورید. عین همین قضیه در مورد سلول‌های بنیادی بود. وقتی توانستند سلول‌های بنیادی را انجام بدهند، یک عده‌ای باز پیام می‌دادند که باور نکنید.

ایشان فرمودند: برخی آمدند به من گفتند این‌ها قابل قبول نیست. تست انسانی واکسن کرونا شد. ان‌شاء الله بهترش را هم درست خواهند کرد و کامل‌تر خواهد شد. این مایه افتخار است. از همه دست‌اندرکاران تولید واکسن تشکر می‌کنم.


بیشتربخوانید:تفریح سحر قریشی با مرد غریبه در کیش جنجالی شد + عکس


رهبری معظم تاکید کردند: ورود واکسن آمریکایی و انگلیسی به کشور ممنوع است. اگر آمریکایی‌ها توانسته بودند، واکسن درست کرده بودند، وضعیت خودشان اینگونه نبود. به این‌‌ها اعتماد و اطمینان هم نیست. گاهی این‌ها می‌خواهند روی  ملت‌های دیگر امتحان کنند. البته من به فرانسه هم خوش‌بین نیستم چون سابقه ورود خون‌های آلوده را داریم.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه