کد خبر : 357

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران برای کاربران، امکان درخواست وام و تسهیلات بدون ضامن را بر روی نرم‌افزار همراه بانک خود فراهم کرده است.

وام عمل دادن پول، ملک یا سایر کالاها به طرف دیگر در عوض بازپرداخت اصل سرمایه در آینده به همراه بهره یا سایر هزینه های مالی به حساب می‌آید.قوانین یک وام استاندارد به صورت رسمی قبل از اینکه پولی دست به دست شود، به دو طرف بیان می‌شود.اگر قرض دهنده ای به وثیقه نیاز داشت، این کار در اسناد هم قید خواهد شد. بیشتر وام ها بسته به بیشترین مقدار بهره ای که می‌توانند داشته باشند، همچنین.وام می‌توانند انواع شخصی، شرکتی، مؤسسات مالی و دولتی داشته باشند. وام راهی برای رشد عرضه پول در اقتصاد، همچنین ایجاد یک رقابت، معرفی  محصولات جدید و توسعه عملیات تجاری به حساب می‌آید.


بیشتربخوانید:شرایط خاص سینا مهراد برای ازدواج دورهمی را منفجرکرد+فیلم

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران برای کاربران، امکان درخواست وام و تسهیلات بدون ضامن را بر روی نرم‌افزار همراه بانک خود فراهم کرده است.
نحوه ضمانت
در این روش ارائه تسهیلات براساس امتیاز مشتریان ارائه می‌شود و فرد خود ضمانت آن را برعهده دارد. کاربران می‌توانند با مراجعه به صفحه کاربری خود و درخواست تسهیلات آنلاین و انتخاب شعبه و حساب مورد نظر خود، وام قرض‌الحسنه دریافت کنند.
در صورتی که گردش حساب و امتیاز اعتباری فرد اجازه بدهد، تسهیلات به او پرداخت می‌شود.
سقف وام چقدر است؟
سقف این وام‌های قرض‌الحسنه بدون ضامن، همان ۳۰ میلیون تومانی است که بانک مرکزی تعیین کرده است.
وام به چه کسانی پرداخت می شود؟
بانک مهر با درنظر گرفتن خوش‌حسابی و امتیاز اعتباری مشتریان و رفتارهای مالی گذشته آن‌ها، ریسک افراد را ارزیابی کرده و تصمیم به پرداخت یا عدم‌ پرداخت تسهیلات به کاربران می‌گیرد.
پرداخت اقساط وام ۳۰ میلیون تومانی چگونه است؟
اقساط وام ۳۰ میلیون تومانی بدون ضامن این بانک به این شکل است که اگر دریافت کننده وام بخواهد اقساط را طی یک سال ( ۱۲ ماه) پرداخت کند ، اولین قسط یک ‌میلیون و ۲۰۰ هزار تومان خواهد بود و یازده قسط بعدی نیز هر کدام ۲ میلیون و ۷۲۷ هزار تومان است.


بیشتربخوانید:تفریح سحر قریشی با مرد غریبه در کیش جنجالی شد + عکس

در صورتی که متقاضی بخواهد وام را در دو سال تصفیه کند یعنی اقساط وی در ۲۴ ماه پرداخت شود ، قسط اول یک ‌میلیون و ۲۰۰ هزار تومان خواهد بود و در سایر اقساط یعنی ۲۳ قسط بعدی، یک‌ میلیون و ۳۶۳ هزار تومان است.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه