کد خبر : 358

نیلوفر مولایی به شبکه ضد انقلاب ایران اینترنشنال پیوست.

 نیلوفر مولایی  متولد : 18 تیر 1374  تهران  است و زمینه وی گویندگی و اجرا بازیگر ، مجری و گوینده خبر است . نیلوفر مولایی در تهران مجری شبکه ضدانقلاب ایران اینترنشنال و بازیگر  سینما  .  تلویزیون  ایران است. نیلوفر مولایی  فارغ التحصیل رشته کاردانی بازیگری از دانشگاه سروش و کارشناسی مجری گری از دانشکده خبر است.از وضعیت ازدواج و همسر نیلوفر مولایی اطلاعات دقیقی در دست نیست.

 


بیشتربخوانید:علی صادقی از همسر جوانش رونمایی کرد+عکس


 

وی سال 1398 ایران را ترک کرد و به شبکه ایران اینترنشنال پیوست

 

d314e699-dc86-4b37-b439-4ea0a1d01f3c (1)

 

مولایی در برنامه هایی چون برنامه صبحگاهی حوالی امروز شبکه پنج صدا و سیما ، اخبار فناوری زومیت به عنوان مجری و رادیو شب حضور داشته است.

 


بیشتربخوانید:شرایط خاص سینا مهراد برای ازدواج دورهمی را منفجرکرد+فیلم


 

شروع بازیگری نیلوفر مولایی

نیلوفر مولایی در سریال در کنار هم در تلویزیون بازی کرده و همچنین سابقه حضور در فیلم سینمایی مرداد به کارگردانی بهمن کامیار را دارد.

او در فیلم کوتاه "دور ، نزدیک ، نزدیکتر" به کارگردانی مسعود صدر نیز ایفای نقش کرده است.

 

فعالیت جدید نیلوفر مولایی گوینده خبر ایران در اینتر نشنال

وی سال 1398 ایران را ترک کرد و به شبکه ایران اینترنشنال پیوست. نیلوفر مولایی از گویندگان فعال در حوزه خبر در شبکه ایران اینترنشنال است. 

او در کنار فریبا شیرازی ، طناز خامه ، سیما ثابت و پریسا صادقی از مجریان مشهور این شبکه است.

 

علاقمندی نیلوفر مولایی

نیلوفر مولایی بسیار به تناسب اندام خود اهمیت داده و خانومی خوش استایل و خوش فرم است.همچنین صدای خاص این گوینده خبر او را متمایز کرده است.

ایران اینترنشنال یک شبکه تلویزیون ماهواره ای  به زبان فارسی مستقر در لندن است که بر پخش اخبار و برنامه های سیاسی و اجتماعی مربوط به ایران تمرکز دارد.

این شبکه نخستین و تنها تلویزیون خبری 24 ساعته فارسی زبان در خارج از ایران است. پخش برنامه های ایران اینترنشنال از 29 اردیبهشت 1396 مصادف با دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران آغاز شد.


بیشتربخوانید:شرایط دریافت وام 30 میلیونی بدون ضامن اعلام شد


مالکیت سعودی ایران اینترنشنال

مالک شبکه ایران اینترنشنال شرکت ولنت مدیا و صاحب امتیاز آن در بریتانیا شرکت گلوبال مدیا است که عادل عبدالکریم ، اهل عربستان و شهروند بریتانیا ، مالک هر دوی آنهاست. عادل عبدالکریم سابقه همکاری طولانی با غول های رسانه ای عربستان چون عبدالرحمن راشد ، عضو هیئت مدیره گروه سعودی پژوهش و بازاریابی و مدیر کل پیشین شبکه العربیه و سردبیر پیشین روزنامه الشرق الاوسط ، را دارد.
آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه