کد خبر : 361

ماجرای درخواست جواد رضویان به جدایی از همسرش

جواد رضویان زادهٔ ٢۵ خرداد ۱۳۵۳ است.جواد رضویان در قم بازیگر، کارگردان، خواننده و مجری ایرانی است.سیدجواد رضویان از پدری قمی و مادری یزدی در شهر قم به دنیا آمد.جواد رضویان به‌طور اتفاقی وارد رشته بازیگری شد. جواد رضویان در سال اول دانشگاه با مهران غفوریان، امیر غفارمنش و بیژن بنفشه‌خواه همکلاس بود و به کمک آن‌ها وارد این رشته شده‌است

 


بیشتربخوانید:خودفروشی مجری معروف به شبکه ماهواره ای بدون حجاب اسلامی!+عکس

 

84a7290f-be98-467e-985b-6ec7458b8e30 (1)

 


بیشتربخوانید:شرایط دریافت وام 30 میلیونی بدون ضامن اعلام شد

 

ناگفته های زندگی جواد رضویان:

در دانشگاه با مهران غفوریان، امیر غفارمنش و بیژن بنفشه خواه هم کلاس بود.اولین حضورش در تلویزیون با سریال سیب خنده به کارگردانی رضا عطاران رقم خورد که شروع بسیار خوبی برای این بازیگر بود. پس از سیب خنده در سریال های زیادی بازی کرد که نقش های خوبی بود اما بازی در مجوعه طنز پاورچین ساخته مهران مدیری شاه نقشی بود که باز هم باعث دیده شدن بیش از پیش او شد.

 

بیوگرافی جواد رضویان

یکی از بهترین نقش آفرینی های جواد رضویان بازی در سریال در حاشیه بود که خاطرات و لحظات خوبی را برای مخاطبین تلویزیون بر جای گذاشت.

پس از سریال پاورچین در سریال های خوبی مانند سریال جایزه بزرگ با مهران مدیری این موفقیت را تکرار کرد.اولین حضور سینمایی جواد رضویان بازی در فیلم شارلاتان در سال ۸۱ بود و پس از آن هم در فیلم های زیادی با مضمون طنز حضور داشته است. خودش فیلم شاخه گلی برای عروس را خیلی دوست دارد.

جواد رضویان سابقه کارگردانی ، نقاشی ، خوانندگی نیز دارد.

 

ازدواج جواد رضویان

سید جواد رضویان در جوانی با همسرش ازدواج کرد و حاصل ازدواجش دختری به نام یامین می باشد.

او ازدواجش را اتفاق مهم زندگی اش می داند و همواره از تاثیر مثبت همسرش ر زندگی صحبت کرده است.


بیشتربخوانید:اعتراض پردیس احمدیه به سانسور صحبت هایش در دورهمی + عکس


جواد رضویان در  عصر جدید

جواد رضویان در برنامه اعلام نتایج آخرین قسمت مرحله نیمه نهایی عصر جدید حاضر شد و در آنجا درباره سختی های زندگی اش و مراحل دشواری که گذرانده صحبت کرد.

حرف هایی که تا به حال جایی نگفته بود و شنیدن آن ها برای هوادارانش که شاید فکر می کردند زندگی هنرمندان به ویژه هنرمندان طنز همیشه با خوشی همراه است بسیار شوکه کننده بود.

جواد رضویان در این برنامه گفت که در یک خانواده بسیار مذهبی به دنیا آمده و برای حضور در رشته هنر و نقاشی و پس از آن بازیگری با مخالفت شدید خانواده رو به رو شده است. او ادامه داد که خانواده ام به من برچسب بچه مطرب زدند که برای من بسیار سخت و سنگین بود و به نوعی اولین ضربدر قرمز را از خانواده ام دریافت کردم.

 

جواد رضویان

 

جواد رضویان در عصر جدید

البته در ادامه با دعای خیر پدر و مادرم و حضور همسرم در زندگی به جایگاه بالا و بهتری رسیدم.

جواد رضویان در ادامه گفت که : پس از حضور موفق در تلویزیون و شهرت فراوانی که کسب کردم به یک باره با ممنوع التصویری در تلویزیون مواجهه شدم که این موضوع از نظر روحی من را به شدت بهم ریخت .

در آن مدت ۱۰ ماهه ممنوع التصویری به طور کامل خانه نشین بودم و به نوعی پوچی رسیده بودم ، موهایم بلند شده بود، دیگر کسی مرا نمی شناخت.

تا جایی که وقتی شب می شد انگار که ناقوس مرگ برایم به صدا در می آمد و به همین دلیل به شدت از شب ترسیده بودم.

در همین دوران انقدر حالم خراب بود و از نظر روحی به هم ریخته بودم که همیشه منتظر مرگ بودم و دو بار وصیت نامه ام را نوشتم و به همسرم دادم ، حتی از او می خواستم از هم جدا شویم.

در همان سال خواب عجیبی دیدم که با سومین باران پاییز عمرم تمام می شود و می میرم.

آن سال دو بار باران آمد ولی باران سومی نبارید و به جای آن برف بارید و من زنده ماندم.

مدتی بعد توسط مهران مدیری به سریال پاورچین دعوت شدم که مسیر زندگی ام به کلی عوض شد.

 

جواد رضویان

 

در ادامه گفت که شهرت خطرات بسیاری دارد و توکل به خدا و خانواده اثر بسیاری در این زمینه دارد. از نگاه من در کار هنری و شهرت سه عامل اهمیت بسیاری دارد.

من مرگ را دیدم. من آن روزها را که مرور می کنم از خداوند می پرسم که من لایق محبت تو هستم؟ دوم اینکه همت و خانواده اهمیت بسیار بالایی دارند.

در واقع صحبت های این بازیگر دوست داشتنی به نوعی مصداق بارز آیه “ان مع العسر یسرا …” بود و به بهترین شکل ممکن از تاثیر خدا و نا امید نشدن در زندگی صحبت کرد.

این که احتمالا در تاریک ترین لحظات زندگی هم ممکن است بهترین اتفاقات برای هر کسی رقم بخورد.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه