کد خبر : 364

ایران خودرو محصول جدید خود با نام تارا (k۱۳۲) را از شنبه هفته آینده پیش فروش می کند. در این طرح، تارا دستی و اتوماتیک با موعد تحویل حداکثر یک ساله عرضه خواهد شد.

مدتی است که وضعیت بازار خودرو و همچنین فروش محصولات توسط خودروسازان(سایپا و ایران خودرو  ) دستخوش تغییراتی شده است.یکی از مهم‌ترین تصمیماتی که گرفته شد، انجام فروش فوق العاده توسط دو خودروساز ایران خودرو و سایپا بود.فروش فوق العاده(سایپا و ایران خودرو) از روز عید فطر ۹۹ کلید خودرو و تا امروز ادامه دارد.در ادامه با شرایط ثبت نام و قرعه کشی سایپا و ایران خودرو بیشتر آشنا می شوید.


بیشتربخوانید:شرایط دریافت وام 30 میلیونی بدون ضامن اعلام شد

طرح جدید پیش فروش گروه خودرو سازی ایران خودرو با عرضه جدیدترین محصول ایران خودرو شنبه ۲۰ دی آغاز می‌شود، در این طرح خودروی تارا در دو نوع دنده‌ای و اتوماتیک در رنگ‌های مختلف عرضه خواهد شد.

 

زمان ثبت نام در طرح فروش تارا ایران خودرو

طرح پیش فروش محصول جدید گروه صنعتی ایران خودرو، از روز شنبه ۲۰ دی ماه آغاز می‌شود و تا پایان روز دوشنبه ۲۲ دی ماه ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل تارا ایران خودرو

بر اساس اعلام ایران خودرو موعد تحویل محصول تارا، از تیر تا دی ماه ۱۴۰۰ است.


بیشتربخوانید:کاهش باورنکردنی قیمت مرغ در هفته جاری

قیمت تارا ایران خودرو

با توجه به بخشنامه فروش ۴۳۵۰ ایران خودرو در این طرح تارا دنده‌ای با پیش پرداخت ۱۴۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و تارا اتوماتیک نیز با پیش پرداخت ۱۹۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عرضه خواهد شد. قیمت نهایی خودرو مطابق قیمت زمان تحویل خواهد بود؛ ایران خودرو سود مشارکت و انصراف برای مشتریان تارا در نظر نگرفته است.

 

  

شرایط خرید تارا ایران خودرو

در این طرح پیش فروش خریداران نهایی پس از گذشت حداکثر سه روز از اتمام مهلت نام نویسی، از طریق قرعه کشی با حضور نمایندگان نهادهای ناظر تعیین خواهند شد. برای مشارکت مشتریان واقعی، محدودیت ثبت نام در این طرح نیز در نظر گرفته شده است.

 

سایت ایران خودرو

آدرس درگاه فروش اینترنتی ایران خودرو esale.ikco.ir است.

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه