کد خبر : 373

دستگیری مردی که اهل غزه است به خاطر بی احترامی به سردار سلیمانی

سردار سلیمانی  فرمانده پیشین سپاه قدس که در دوران جنگ ایران و عراق فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله و از فرماندهان عملیات‌های والفجر هشت، کربلای چهار و کربلای پنج بود، در سال ۱۳۷۹ش از سوی آیت‌الله خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی ایران، به فرماندهی سپاه قدس منصوب شد. پس از ظهور داعش در عراق و سوریه، سردار سلیمانی به عنوان فرمانده سپاه قدس با حضور در این مناطق و سازماندهی نیرو‌های مردمی، به مبارزه با این گروه پرداخت. سردار سلیمانی در سال ۱۳۸۹ش، موفق به أخذ درجه سرلشکری شد. سردار سلیمانی بامداد جمعه ۱۳ دی ماه ۱۳۹۸ به شهادت رسید.


بیشتربخوانید:عاشقانه های آرام جعفری برای همسرش بعد طلاق + عکس


فردی کگه در غزه به عکس سردار سلیمانی اهانت کرده بود دستگیر شد.

به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، رسانه‌های فلسطینی از بازداشت " مجدی المغربی "، شیخ سلفی که اخیراً با پاره کردن پوستر سردار سلیمانی ، فرمانده نیروی قدس سپاه، در غزه به این سردار مقاومت اهانت کرده بود، توسط جنبش حماس خبر دادند.

وی چند روز پس از دستگیری در خانه‌اش، آزاد شد. موسی المغربی، برادر مجدی المغربی از طریق حساب کاربری خود در سایت شبکه اجتماعی فیس بوک خبر آزادی مجدی را تأیید کرد.

 


بیشتربخوانید:تعرض به دختر نوجوان با خودکشی رومینا خاتمه یافت!

 

مجدی المغربی

 


بیشتربخوانید:فریبا کوثری از علت مجرد ماندنش پرده برداشت + فیلم

 

مجدی المغربی  یکی از مشایخ جمعیت وهابی به نام "جمعیة ابن باز الخیریة" است که در سال ۲۰۰۰ در غزه به وجود آمده است که از سوی عربستان حمایت مالی می‌شود و به تبلیغ علیه شیعه و ایران و همچنین تبلیغات ضد حماس و جهاد اسلامی مشغول بوده و هست.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه