کد خبر : 376

زمان دقیق بازی دربی و ماجرای اعلام داور این بازی را در این خبر بخوانید.

 سهیل مهدی درباره زمان برگزاری شهرآورد پایتخت گفت: همانطور که عرض کردم نظرمان نهایی شده و الان هم  دارم کنترل نهایی را انجام می‌دهم. فکر می‌کنم اگر امروز برنامه را منتشر نکنیم حتما شنبه ما برنامه نهایی را اعلام می‌کنیم.


بیشتربخوانید:خودفروشی مجری معروف به شبکه ماهواره ای بدون حجاب اسلامی!+عکس

در حالی که سه داور برای قضاوت دربی در نظر گرفته شده اند، یک شخص با نفوذ اصرار دارد که محمد حسین زاهدی فر دیدار استقلال - پرسپولیس را سوت بزنداو ادامه داد: اجازه بدهید یک مقدار گمانه‌زنی‌های ما نهایی شود چون یکی دو هماهنگی نیاز داریم، استادیوم آزادی و بقیه استادیوم‌ها تا خیالمان راحت باشد در انجام سایر بازی‌ها بتوانیم فضا را در اختیار داشته باشیم.

اسامی داوران 5 بازی پیش روی لیگ برتر، هفته گذشته اعلام شد. این در حالیست که قاضی دربی هنوز معرفی نشده است.

کشمکش های داخل فدراسیون تا امروز مانع از معرفی داور دربی شده، با این حال فدراسیون اعلام کرد داور دربی روز قبل از بازی یعنی فردا (19 دی) معرفی می شود. ماجرا از این قرار است که نام سه داور برای قضاوت دربی مطرح شد اما اصرار یک شخص با نفوذ بر محمد حسین زاهدی فر، باعث شده تا فدراسیون به این موضوع ورود کند. گروهی دیگر در فدراسیون معتقد هستند برای رویارویی دو تیم تهرانی مشکلی نیست سید مهدی سید علی یا رضا کرمانشاهی بازی را سوت بزنند. شخص با نفوذ با این مساله مخالف است و بر قضاوت زاهدی فر پا فشاری می کند.


بیشتربخوانید:جواد رضویان و همسرش جدا شدند! + عکس

در این بین یکی از مسئولان سازمان لیگ با بیژن حیدری تماس گرفته و از او خواسته به تهران بیاید.

تمام این اختلاف نظرها و کشمکش ها در انتخاب و معرفی داور دربی سبب شده تا فدراسیون فوتبال به قضیه ورود کند.

باید دید سرانجام این همه تاخیر و اعتراض و ماجرا در معرفی تیم داوری یک بازی، چه می شود.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه