کد خبر : 38

زوج جوان کرمانی قبل از مراسم عقد خود با حضور در بهشت زهرای کرمان و مزارشهید حاج قاسم سلیمانی زندگی خود را آغاز کردند.

سردار قاسم سلیمانی  زادهٔ ۲۰ اسفند ۱۳۳۵ در قنات ملک زاده شد. سردار قاسم سلیمانی در ۱۳ دی ۱۳۹۸ در بغداد در گذشت.سردار قاسم سلیمانی یک فرمانده نظامی ایرانی بود.سردار قاسم سلیمانی در طول جنگ ایران و عراق و پس از آن تا سال ۱۳۷۶، فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله کرمان بود. سپس، از سال ۱۳۷۶ تا زمان مرگ به‌عنوان فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فعالیت می‌کرد. در ۱۳ دی ۱۳۹۸، ارتش ایالات متحده سردار سلیمانی را به دستور دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور این کشور، در عملیات آذرخش کبود هنگام خروج از فرودگاه بین‌المللی بغداد برای انجام دیدارهای رسمی با مقامات عراقی ترور کرد.

 

چند روز مانده تا سالگرد شهادت  سردار سلیمانی  مردم شهر  کرمان  با حضور در بهشت زهرای شهر کرمان با این شهید بزرگوار پیمان خود را ادامه دادند.

کار زیبای زوج کرمانی قبل از مراسم عقد در مزار شهید قاسم سلیمانی

کار زیبای زوج کرمانی قبل از مراسم عقد در مزار شهید قاسم سلیمانی

 

دیروز زوج جوانی قبل از اینکه مراسم عقد خود را برگزار کنند به مزار  شهید قاسم سلیمانی  رفتندتا با سردار دلها عهد ببندد و یاری بطلبند.

زوج جوان که از بافق زادگاه  سردار سلیمانی  به کرمان رفته بودند و خود نیز از خانواده شهدا هستند با خواندن فاتحه بر مزار شهید سلیمانی برای جوان های کشورمان آرزوی خوشبختی کردند

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه