کد خبر : 396

قیمت انواع خودروهای ایرانی و تاثیر دلار برکاهش و افزایش قیمت خودرو.

بازار خودرو در بسیاری از معاملات همچنان سردرگم است و تعیین دقیق قیمت خودرو امکان پذیر نیست. برای یافتن دقیق قیمت خودرو برای هر برند باید تماس های مکرر با فروشندگان و نمایشگاه ها گرفته شود تا به متوسط قیمت خودرو دست یافت.همانطور که می دانید امروزه تقاضا برای خرید انواع خودرو ایرانی و خارجی در بازار نسبت به گذشته بیشتر شده است. از پر تقاضا ترین خودرو های بازار نیز می توان به پراید ، پژو و سایر خودرو ها اشاره کرد .


بیشتربخوانید:خودکشی بیتا 15 ساله از داماد شیطان صفت به خاطر بارداری!

به اعتقاد فعالان بازار خودرو، در دو هفته اخیر تاحدودی مشتریان به سمت خرید و فروش خودرو متمایل شده بودند، اما کاهش قیمت دلار باعث شد تا توقف در خرید و فروش خودرو انجام شود و به نوعی همه منتظر ارزانی بیشتر خوردو در سطح بازار هستند. 

 

در ادامه با قیمت خودرو بیشتر آشنا می شویم:


در حال حاضر؛ قیمت پراید ۱۳۱ در بازار ۱۰۰ میلیون تومان، تیبا ۲، ۱۱۵ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ دو ۱۸۳ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ پنج ۲۴۳ میلیون تومان، تیبا صندوقدار ۱۰۹ میلیون و پژو ۴۰۵، ۱۷۵ میلیون تومان ارزش گذاری شده است.
همچنین، سمند ال ایکس ۱۷۵ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ دستی ۲۷۵ میلیون و پژو ۲۰۷ اتومات ۳۹۵ میلیون تومان، سراتو ۷۹۰ میلیون تومان و جک اس فایو ۶۶۰ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.


بیشتربخوانید:سورپرایز همسر رویا نونهالی در "عصرجدید"+فیلم جنجالی

فروشندگان خودرو معتقدند روند کاهشی قیمت خودرو متأثر از قیمت دلار بوده و تا زمانی که دلار کاهش قیمت داشته باشد خودرو نیز روند نزولی قیمت‌ها را تجربه می‌کند.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه