کد خبر : 427

روش هایی که به شما کمک می کند تا در رابطه با همسرتان چگونه رفتار کنید.

در دنیای امروزی با وجود فضای مجازی بسیاری از زوجین از یکدیگر دور شده اند حال ما در این بخش از ستاره پارسی روش هایی برای دلبری از همسرتان را توضیح می دهیم تا بتوانید رابطه ای گرم و دلچسب داشته باشید.و عشق و علاقه را به رابطه برگردانید.


بیشتربخوانید:امیرحسین آرمان از تتو متفاوتش رونمایی کرد! + عکس

به او نشان دهید که مستقل هستید

این یکی از بزرگ ترین قاتلین جذب است که هنگام ارسال پیام به همسر، اتفاق می افتد اگر شما به همسرتان این حس را بدهید که او مرکز دنیای شما است، جذابیت خود را از دست خواهید داد. به خاطر داشته باشید اگر به همسر (شوهر) دلیلی برای احساس گرسنگی و میل خود ندهید، به طور کلی علاقه خود را از دست خواهد داد، منظور این نیست که برای شوهر خود نقش بازی کنید درست برعکس بنابراین باید شور و اشتیاق داشته باشید پس زمانی را با دوستانتان، خانواده خود صرف کنید و سرگرمی های دیگری هم داشته باشید که فقط مخصوص خودتان است پس لازم است همیشه در تصمیم گیری ها به او جواب مثبت ندهید.

 

سعی کنید همیشه مثبت نگرباشید

مسلما بعد از ازدواج با شوهر خود صمیمی می شوید و به خود اجازه می دهید در مورد جنبه های منفی زندگی تان شروع به شکایت کنید. هیچ ایرادی ندارد که با همسرخود در مورد چیزهایی که شما را اذیت می کند صحبت کنید، اما این می تواند جذابیت شما را کاهش دهد. اگر مدام به همسرتان در مورد سختی های زندگی تان بگویید، در نهایت به این فکر خواهد کرد که هیچ کنترلی روی زندگی خود ندارید … یا حتی بدتر، شاید او احساس مسئولیت در قبال مشکلات شما کند بنابراین تلاش خود را انجام دهید تا شاد و مثبت نگر باشید و مطمئن باشید که پیغام های متنی شما این را منعکس می کنند. زمانی که همسرتان می بیند که چگونه به طور مداوم با هم حرف می زنید،بیشتر می خواهد با شما تعامل داشته باشد.

 

فقط نگویید چه خبر

یکی دیگر از روش های جذب همسر از طریق پیامک این است که بدانید چه و چطور بنویسید تا پمپاژ خون شوهر دلبندتان را بالا ببرید. همه ی خانم ها گاهی احساس تنبلی می کنند اما مهم نیست باید بدانید چطور رفتار کنید. به شوهرتان کمی متفاوت تر پیامک بزنید خوش تیپ من امروز کارت چطور پیش رفت؟ عشقم حالت چطوه دوست داری امشب شام چی بخوری؟

حتما جواب رضایت بخشی می گیرید امتحان کنید. به یا داشته باشید که فقط نوشتن سلام وچه خبر کافی نیست چون اینگونه پاسخی دریافت نمی کنید.

 

از او سوالات اندیشمندانه بپرسید

به او نشان دهید که شما با پرسیدن سوالات متفکرانه از او مراقبت می کنید. با گوش دادن به چیزی که بیشتر از همه در ذهن همسر است می توانید سلیقه همسر خود را بشناسید.این نه تنها نشان می دهد که شما به همسرتان اهمیت می دهید بلکه متوجه علایق و سلیقه او در زمینه های مختلف می شوید.

 

همیشه خیلی زود یا دیر پاسخ ندهید

همان طور که می دانید باید شیطنت و بازی گوشی ها را در زندگی زناشویی جدی گرفت زیرا با این کار می توانید به قلب شوهر نفوذ کنید. اگر شما فورا به پیام های متنی همسر پاسخ دهید، این احساس را به همسر خود می دهید که بیش از حد در دسترس هستید و برعکس اگر خیلی دیر پاسخ دهید ممکن است با گذر زمان سرد شود. در واقع باید گاهی به موقع پاسخ دهید، و گاهی اوقات چند ساعت صبر کنید تا پاسخ دهید. سعی کنید این کار را بطور طبیعی انجام دهید تا اینکه بخواهید خود را ملزم کنید.

 


بیشتربخوانید:لیندا کیانی با تراشیدن موهایش در فضای مجازی جنجالی شد!+عکس

 

بیش از حد به او پیام ندهید

در روزهای اول ازدواج سعی کنید بعد از دریافت پاسخ هر پیامک، در صورت نیاز دوباره پیامک بزنید زیرا اگر این کار را بطور مکرر انجام دهید برای همسرتان خسته کننده می شوید. او را درک کنید که دلایل زیادی مثل کار، خانواده، رانندگی و ...موجب تاخیر در پاسخ دادن او شده است بنابراین زود قضاوت نکنید.

 

در پیامک ها از طنز استفاده کنید

همه شادی و خندیدن را دوست دارند، و فرستادن پیامک یکی از آسان ترین راه ها برای نشان دادن این است که چقدر توانایی خنداندن افراد را دارید. به یاد داشته باشید که شوخ طبعی خانم ها یکی از ویژگی های مورد علایق آقایان است بخصوص در این روزهای پر مشغله که همسر فشار زیادی را به لحاظ روحی و روانی تحمل می کند. حتی اگر فکر می کنید که به طور طبیعی خنده دار هستید، می توانید تصاویر و یا ویدئوهایی را برای همسر ارسال کنید تا او را بخنداید. اگر نمی دانید چطور این کار را انجام دهید با یادگیری و خواندن یک سری مطالب آنلاین این مهارت را بیاموزید.

 

از برقراری رابطه زناشویی نترسید

آقایان پیام های جنسی را دوست دارند به خصوص در اوایل محرم شدن که زوجین از یکدیگر خجالت می کشند و نمی توانند به طور مستقیم نیازهای خود را بیان کنند. البته منظورمان این نیست که مجبور هستید عکس های نامناسب برای او بفرستید… در واقع، فرستادن یک متن خوب و درجه یک به او می تواند موجب غلیان احساسات شود.

 

در فرستادن پیامک مهارت داشته باشید

در فرستادن پیامک به شوهرتان مانند دختر بچه های 14 ساله رفتار نکنید تا او را با لوس بازی و پرگویی خسته کنید .بنابراین یاد بگیرید پیام ها را کوتاه و شیرین و متناسب با موقعیت بنویسید.

 

از اموجی ها بیش از حد استفاده نکنید

با وجود اموجی ها خیلی بد عادت شده ایم و خیلی اوقات بجای نوشتن از استیکر و اموجی استفاده می کنیم که چندان خوب نیست اموجی ها باید برای درک بهتر پیام ها ارسال شوند نه اینکه موجی از آنها را ارسال کنیم.

 


بیشتربخوانید:مبلغ جدید یارانه در سال 1400 اعلام شد

 

زمان قطع پیام را بدانید

بهتر است شوهر را همیشه تشنه نگه دارید تا اینکه یک دفعه تمام حرفها را برای او ارسال کنید همیشه طوری بنویسید تا ذهن همسر خود را درگیر کنید تا خودش شروع به پیامک زدن کند این موضوع برای تماس هم صدق می کند بنابراین مکالمات رمزی، کوتاه داشته باشید چون آقایان حرافی را دوست ندارند.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه