کد خبر : 434

توضیحات کارگردان پایتخت در رابطه با ساخت ادامه پایتخت6

پایتخت ۶ نام فصل ششم از مجموعه تلویزیونی پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم، با طراحی و بازی محسن تنابنده است که در ۱۵ قسمت در نوروز ۱۳۹۹ از شبکه یک و شبکه تماشا پخش شد. ولی ساخت و پخش قسمت های پایانی آن به دلیل شیوع کرونا نیمه تمام ماند.پس از پخش قسمت اول سریال پایتخت 6بسیاری از مخاطبان به حجم بالای تبلیغات در بین سریال (پیام بازرگانی در ۲ نوبت بین سریال پخش شد) به صدا و سیما انتقاد کردند.

 


خبرداغ : سام درخشانی و همسرش در حال خرید سیسمونی + عکس


 

 سیروس مقدم گفت: در تلاشیم ادامه «پایتخت ۶ » را به نوروز برسانیم و به همین خاطر احتمالا قسمت های باقیمانده آن که ۲ یا ۳ قسمت خواهد بود، ساخته خواهد شد. مقدم افزود: طبق قولی که به مردم داده بودیم تلاش می کنیم که آن قسمت های باقیمانده از سریال را آماده کنیم تا «پایتخت ۶» به انتها برسد و در نوروز سال آینده روی آنتن برود. کارگردان «پایتخت» درباره شروع کار فیلمبرداری سریال گفت: فیلمبرداری را از اوایل بهمن آغاز می کنیم و تقریبا ادامه همان داستان قبلی با کمی تغییرات ساخته خواهد شد.

مقدم افزود: گردآوری تمام بازیگران قبلی به شدت کار سختی است، ولی چون همه عوامل دوست دارند به قولی که به مردم دادند وفادار بمانند خودشان را هماهنگ و تنظیم کردند که مدتی در خدمت این طرح باشند و کار انجام شود.


بیشتربخوانید:تغییر چهره عجیب همسر علیرضا بیرانوند با حجابی عجیب+ عکس


وی درباره ساخت «پایتخت ۷» هم گفت: «پایتخت ۷» را سال آینده خواهیم ساخت.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

نظرات کاربران
 • مرتضی

  بابا سارا و نیکا را ما دوست داشتیم خنده فقط با سارا و نیکا بود لطفا سارا و نیکا را حذف نکنید و اینکه ازتون خواهش دارم که تا پایتخت 10نشان دهید چون خیلی خانواده ها با آن خنده تو سفره هاشان میاید لطفا بدید مرسی

 • ناشناس

  هرکسی تو زندگیش یه اشتباهی میکنه
  نباید سارا و نیکا رو حذف میکردن
  بلکه باید یه فرصت دیگه بهشون میدادن

 • ناشناس

  حالا این سریال ساخته نشه هم طوری نیست دردی ازدرد مردم را دوا نمیکنه یه سریال چرت پدرت که پول مملکت راصرف ساختش میکنند چیه سری بازیگرمافیا

 • امیر حسین

  دمش گرم ❤

 • ناشناس

  چرا

 • سلام

  لطفاً آدمه سریال پایتخت را بسازید خیلی سریال عالیه اگه صدبار هم تکرار سریال پایتخت را ببینیم بازهم کمه
  ۷.۸,۹راهم بسازیدسپاسگذارم

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه