کد خبر : 456

برنامه ریزی قطع برق در تابستان اجرا می شود!

سخنگوی صنعت برق ضمن تشریح علت قطعی برق  تهران در مدت اخیر گفت: افزایش مصرف گاز و برق در بخش خانگی و تجاری، محدودیت در تحویل سوخت نیروگاهها را بوجود آورد که در حال رفع شدن است.​خاموشی ها دوباره به اتوبان ها باز می گردد تا برق منازل مردم قطع نشود.


بیشتربخوانید:فروش فوق العاده 6 محصول جدید سایپا از فردا آغاز می شود

چند روزی است که برق مناطق مختلف تهران برای ساعاتی قطع می‌شود. اما تاکنون هیچ اطلاع‌رسانی‌ای از سوی توانیر درباره ساعات قطع برق انجام نشده است و مردم دقیقا نمی‌دانند چه ساعاتی ممکن است با قطعی برق مواجه شوند.

از روز گذشته برنامه‌ای با عنوان برنامه زمان‌بندی قطع برق تهران در حال انتشار است. پیگیری‌های تجارت‌نیوز از وزارت نیرو نشان می‌دهد این برنامه مربوط به تابستان سال جاری است و هنوز این وزارتخانه و سازمان‌های متولی، برنامه زمانی قطع برق را منتشر نکرده‌اند. به عبارتی این برنامه منتشر شده مربوط به دی ماه نیست و مربوط به تابستان است.

این مساله در حالی است که قطعی گسترده برق در روز گذشته (۲۳ دی ماه) انتقادات زیادی را به دنبال داشت. به خصوص که هم برق واحدهای تجاری قطع شده بود و هم واحدهای مسکونی. نگرانی عمده مردم این است که اگر قرار است امروز و روزهای آینده هم برق قطع شود، زمان تقریبی آن را باید بدانند تا برای انجام امور روزانه خود برنامه‌ریزی کنند.


بیشتربخوانید:طلاق نفیسه روشن و همسرش جنجالی شد + فیلم

البته وزارت نیرو می‌گوید قطعی گسترده برق دیروز یک استثنا بوده و امروز و روزهای آتی قرار نیست در تهران قطعی طولانی و گسترده برق داشته باشیم. فقط حاشیه‌های تهران و مراکز صنعتی ممکن است با قطعی برق مواجه شوند.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه