کد خبر : 546

هر دم از این باغ…. واتساپ شماره کاربران را منتشر کرد.

واتساپ یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی است به تازگی توسعه‌دهندگان واتساپ از توقف پشتیبانی از دستگاه‌های قدیمی در سال آینده میلادی خبر داده‌اند. واتساپ از آغاز سال ۲۰۲۱ روی برخی گوشی‌های قدیمی دیگر کار نخواهد کرد. اگر مالک دستگاهی با سیستم عامل iOS 9 یا نسخه‌های جدیدتر و اندروید ۴.۰.۳ یا ورژن‌های جدیدتر واتساپ را داشته باشید، با چنین مشکلی مواجه نخواهید شد.


بیشتربخوانید:بروزترین قیمت خودرو در 28 دی 99 + جزئیات

به نظر می رسد حاشیه های واتس اپ تمامی ندارد. امروز صبح خبری را خواندیم که واتس اپ از موضع خود عقب نشینی کرده است و شرایط حریم خصوصی خود را به تعویق انداخته است. اما درست چند ساعت پس از آن شاهد خبر شوکه کننده ای در رسانه های دنیا هستیم. انتشار شماره تلفن های مخاطبین واتس اپ در گوگل!

واتس اپ، اوایل امروز اعلام کرد که سیاست جدیدش در خصوص شرایط حریم خصوصی کاربران خود را سه ماه به تأخیر می اندازد. شرکت مادر یعنی فیس بوک این کار را انجام می دهد تا به همه کمک کند تا اصول و حقایق این شرکت را درک کنند.

 

“ما از بسیاری از افراد شنیده ایم که در مورد به روزرسانی اخیر ما سردرگمی وجود دارد. اطلاعات غلط زیادی باعث نگرانی شده است و ما می خواهیم به همه کمک کنیم تا اصول و حقایق ما را درک کنند. “

 

شماره تلفن های کاربران وب واتس اپ در نتایج گوگل :

اکنون گزارش شده است که شماره تلفن های کاربران وب واتس اپ در نتایج جستجوی گوگل پیدا شده است. چند روز پیش هم خبری درباره گزارش شدن اطلاعات گروه های واتس اپی در جستجوی گوگل گزارش شده بود. بر همین اساس کاربران می توانستند به راحتی گروه مورد نظر خود را در گوگل پیدا کنند و به آن بپیوندند.

گفته می شود که واتس اپ محبوب ترین پیام رسان دنیا! شماره تلفن های کاربران وب خودش را در جستجوی گوگل از طریق فهرست بندی نشان داده است.

 

 

 

بیشتربخوانید:پرخاش الهام چرخنده به حجاب نامتعارف زنان جنجالی شد+فیلم

 

واتس اپ

واتس اپ

 

محقق امنیتی Rajshekhar Rajaria ادعا می کند که شماره تلفن های کاربران وب واتس در نتیج جستجوی گوگل ظاهر شده است.

“اگر کسی از واتس اپ روی لپ تاپ یا رایانه شخصی استفاده کرده است، شماره تلفن های دفترچه تلفن همراهش در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده می شود. اینها شماره های موبایل کاربران عادی است ، نه شماره های شرکت های تجاری”

این محقق همچنین چند عکس از صفحه نتایج را به اشتراک گذاشته است که صحت گفته هایش را تایید می کند.

این خبر پس از اعلام نگرانی در مورد داده های کاربر و حفظ حریم خصوصی کاربران در واتس اپ پس از اعلام این شرکت مبنی بر به روزرسانی سیاست های حریم خصوصی خود منتشر شده است.

 

به نظر می رسد واتس اپ پس از اینکه به مالکیت فیس بوک در آمده است، بسیاری از اطلاعات شخصی و حفظ حریم خصوصی کاربرانش را نادیده گرفته است.

در آخر تنها کاری که پس از انتشار این اخبار و وقایع می توان انجام داد خواندن این مقاله است و تنها چیزی که به مدیر جوان فیس بوک می توان گفت این است که، این چه وضعش است آقای زاکربرگ!!

نظر شما چیست؟؟؟ شما به فکر جایگزینی محبوب ترین پیام رسان دنیا هستید؟؟!

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه