کد خبر : 578

مصاحبه مسعود فروتن در رابطه با ریحانه پارسا

مسعود فروتن متولد اسفند 1329 در آمل است که همگی او را بیشتر به عنوان یک کارگردان می شناسیم .مسعود فروتن فارغ التحصیل رشته کارگردانی از مدرسه عالی تلویزیون و سینما قبل از انقلاب در سال 1350 و  لیسانس کارگردانی از دانشکده هنرهای دراماتیک می باشد .مسعود فروتن در سریال پدر نقش عموی لیلا و پدر مسعود حضور دارد . مسعود فروتن تاکنون در هیچ سریال تلویزیونی به عنوان بازیگری نداشته است و به گفته ی خودش حضور او در این سریال تجربه جذابی برای او بوده است.

بیشتربخوانید:ریزش 10 میلیونی بعضی از خودروها از بهمن ماه + جزئیات

مسعود فروتن که در سریال پدر با ریحانه پارسا همبازی بود در مصاحبه ای در رابطه با این بازیگر پر حاشیه صحبت هایی کرد که در این بخش ستاره پارسی مشاهده می کنید:

 

 

بیشتربخوانید:ماجرای بازداشت مهران مدیری در جبهه جنجالی شد + فیلم

 

مسعود فروتن  در ایران و جز اولین نسل فارغ‌التحصیلان کارگردانی تلویزیون، از «مدرسه عالی تلویزیون و سینما» در سال ۱۳۵۰ است.

مسعود فروتن در سال ١٣۵٣ با ورود به دانشکده هنرهای دراماتیک مدرک لیسانس خود در زمینه کارگردان سینمایی را نیز دریافت نمود. مسعود فروتن کار حرفه‌ای خود را از تلویزیون آغاز کرد.

امیر علی نبویان خواهرزاده مسعود فروتن می باشد.

 

اولین تجربه حرفه ای مسعود فروتن در کارگردانی از زبان خودش:

جرقه‌ های کار حرفه‌ای من در حرفه کارگردانی تلویزیونی آن هم در تئا‌تر از دانشگاه هنرهای دراماتیک آغاز شد، آقای رکن الدین خسروی و آقای سمندریان آنجا تدریس می‌ کردند؛ هنگامی که وقت آزاد داشتم تئاترهای دانشگاه را می‌ دیدم آقای رکن الدین خسروی پیشنهاد داد که من بعنوان کارگردان تلویزیونی در کنارش باشم و اولین تعریف از کارم را از زبان او شنیدم وقتی به من گفت:

نمی‌ دونستم بهت بگم چی می‌خوام اما تو همون کاری رو کردی که می‌خواستم، آنجا تکلیف حرفه‌ ای من معلوم شد و فهمیدم من یک آدم تئاتری هستم، حالا بیش از ۳۰ سال است که کار اصلی من تله تئا‌تر است و با کارگردان‌ های مهم این کشور کار کردم.

 

ازدواج و طلاق مسعود فروتن:

مسعود فروتن با سیمین هاشمی (گوینده و مجری تلویزیون) ازدواج کرد که ثمره این ازدواج یک دختر به نام تورنگ می‌ باشد. بعد از مدتی این زوج از هم جدا شدند.​

بیشتربخوانید:تعرض فیزیکی سرباز آمریکایی به زن چادری + فیلم و عکس

وی در پاسخ به علی ضیا در برنامه فرمول یک در خصوص بزرگ ترین حسرت زندگی اش گفت:

اگر بگویم گریه ات درمی آید ، زندگی حسرت هم داره، من سالها پیش متارکه کردم و همسرم از ایران رفت و دخترم را هم فرستادم و حسرت زندگی با همسری که دوستش داشتم و دخترم همیشه تا آخر عمر همراه من هست و همیشه کمبود آنها را دارم و الان این عشق را نثار بچه هایی میکنم که بچه های من نیستند چون دیگه دخترم نیست که عشقم را نثارش کنم و بچه هایی که اطراف من هستند را مثل بچه های خودم دوست دارم.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه