کد خبر : 6

پسر 8 ساله در سناریوی مرموزی به کام مرگ فرو رفت و تیمی از ماموران پلیس آگاهی برای افشای راز این معمای پلیسی وارد عمل شدند.

صبح امروز شنبه 6 دی امسال ماموران کلانتری 128 تهران نو در تماس با بازپرس کشیک  قتل  از مرگ مشکوک پسر بچه 8 ساله ای در بیمارستان خبر دادند.


بیشتربخوانید:ریحانه پارسا به سرطان رحم مبتلا شد!+عکس جنجالی


بدین ترتیب بازپرس صادقی از شعبه 4  دادسرای امور جنایی  تهران دستور داد تا تیمی از ماموران برای تحقیق و بررسی علت مرگ  پسربچه 8 ساله  وارد عمل شوند.

مرگ مشکوک پسر بچه 8 ساله

ماموران در تحقیقات پلیسی به سراغ خانواده پسربچه 8 ساله رفتند و خانواده وی که در یکی از خیابان های پیروزی زندگی می کنند اعلام کردند که پسرمان هر روز صبح برای بازی به بیرون از خانه می رفت و صبح روز جمعه 5 دی ماه از خانه خارج شد و دیگر به خانه بازنگشت.


بیشتربخوانید:پدر شیطان صفت دختر 6 ساله خود را به مرد 49 ساله فروخت!


خانواده پسر 8 ساله عنوان کردند که به هر جایی که احتمال می دادیم سرزدیم، به خانه همه بستگان و دوستان زنگ زدیم اما هیچ کسی از پسرمان خبر نداشت و از پلیس درخواست کمک کردیم تا اینکه پس از چند ساعت ماموران اعلام کردند که پسر نیمه جانی با مشخصات پسرمان به بیمارستان منتقل شده و وقتی به بیمارستان رفتیم پسرمان که در بخش مراقبت های ویژه قرار داشت مشاهده کردیم.

 

پیدا شدن پسر نیمه جان در پیروزی

ماموران در بررسی ها پی بردند که مرد جوانی ظهر روز جمعه درخیابان پسر 8 ساله را که نیمه جان روی زمین افتاده بود و فقط نفس می کشید و قدرت حرف زدن نداشت را مشاهده کرده و با پلیس و اورژانس تماس گرفته است .


بیشتربخوانید:وضعیت جسمانی شهره لرستانی در بیمارستان چگونه است؟+عکس


بنا بر این گزارش، بازپرس صادقی در این مرحله دستور داد برای بررسی علت مرگ،  جسد  پسر 8 ساله به پزشکی قانونی منتقل شود و دوربین های مداربسته مورد بازبینی قرار گیرد و از خانواده پسر 8 ساله تحقیق شود تا کسی با آنها اختلاف دارد یا نه.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه