کد خبر : 607

اولین صحبت های دکتر مهرداد میناوند در رابطه با وضعیت این پیشسکوت فوتبال ایران.

مهرداد میناوند  در نهم آذر ماه سال 1354 در منطقه جی تهران به دنیا آمد.همه کارشناسان بر این عقیده بودند که مهرداد میناوند حداقل تا 34 سالگی در تیم ملی باقی خواهد ماند.مهرداد میناوند یک پسر به نام آریا دارد.مهرداد میناوند در طول بیش از 7 سال حضور در تیم ملی، در 67 مسابقه برای تیم ملی فوتبال ایران به میدان رفته و 4 گل نیز زده است.

 


بیشتربخوانید:قیمت خودرو در 3 بهمن 99 / پیش بینی وضعیت خودرو در بهمن ماه

 

 

وضعیت  مهرداد میناوند  که به خاطر ویروس کرونا به بیمارستان منتقل شده بود توسط پزشکش تشریح شد.​

یکی از پزشکان معالج  مهرداد میناوند  گفت: ریه‌های فوتبالیست اسبق تیم ملی ایران درگیر  کرونا  شده است و تحت مراقبت های ویژه قرار دارد.

 دکتر سید محمد رضا هاشمیان در خصوص آخرین وضعیت  میناوند ، افزود: وی هوشیار است، اما ریه هایش درگیر هستند. حال وی نسبت به صبح روز قبل بهتر شده، اما بعدازظهر و شب وضعیت ثابتی را طی کرد.

استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ادامه داد: میناوند تحت مراقبت های ویژه قرار دارد و آثار بهبودی وی در روز های آتی پدیدار خواهد شد. هم اکنون در تلاش هستیم با مصرف دارو دستگاه تنفسی بیمار را بهبود بخشیم.


بیشتربخوانید:بی احترامی شقایق دهقان به خبرنگاران جنجالی شد + عکس

میناوند هوشیار، اما ریه‌هایش درگیر است

فوق تخصص مراقبت های ویژه با آرزوی سلامتی برای همه بیماران و با تاکید بر رعایت دستور العمل های بهداشتی در رابطه با کرونا، تاکید کرد: درمان کرونا تحت شرایط ویژه و با دشواری های خاص خود همراه است. امید است در روزهای آینده خبرهای خوبی از بهبودی همه بیماران برای شما داشته باشیم.

هاشمیان با اشاره به ویزیت شب گذشته  علی انصاریان  دیگر فوتبالیست اسبق درگیر کرونا نیز گفت: حال عمومی وی خوب است و نسبت به روز قبل وضعیت بهتری دارد.

مهرداد میناوند چندی پیش در اثر ابتلا به ویروس کرونا در قسمت آی سی یو بیمارستان لاله بستری شد. وزیر ورزش و جوانان هم به فدراسیون پزشکی ورزشی دستور داد تا اقدامات درمانی برای بهبودی بازیکن پیشین پرسپولیس انجام گیرد.


خبرداغ:شبگردی بهنوش بختیاری با ماشین لاکچریش + فیلم لورفته

آخرین وضعیت جسمانی مهرداد میناوند از زبان پزشکان معالجش

مسعود مردانی و امیرحسین لطفی پزشکان معالج  مهرداد میناوند  در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه فوتبال ۱۲۰ در خصوص آخرین وضعیت جسمانی این پیشکسوت فوتبال توضیحاتی را ارائه دادند.

مسعود مردانی، فوق تخصص بیماری‌های عفونی و امیرحسین لطفی پزشک معالج مهرداد میناوند در گفت‌وگوی تلفنی که با برنامه فوتبال ۱۲۰ مورخ دوم بهمن ۹۹، داشتند در خصوص آخرین وضعیت جسمانی این ملی پوش سابق فوتبال و تیم پرسپولیس صحبت کردند

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    خداوند همه بیماران راشفا دهد ازجمله آقای میناوند

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه