کد خبر : 675

ماجرای طلاق الهام حمیدی و ازدواج دومش

الهام حمیدی  زادهٔ ۸ آذر ۱۳۵۶است.الهام حمیدی هنرپیشه سینما و تلویزیون ایران است.الهام حمیدی تحصیلاتش را در رشته حسابداری در دانشگاه آزاد رودهن به پایان رسانده و از همین دانشگاه لیسانس گرفته‌است.الهام حمیدی یک ترم به کلاسهای بازیگری رفته‌است و همان کلاسها بود که برای بازی در «آوایی در گلستان» رامین لباسچی انتخاب شد.الهام حمیدی در سال ۱۳۸۴ برای بازی در فیلم سینمایی «خیلی دور خیلی نزدیک»، موفق به کسب تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل زن، از جشن خانه سینما گردید.

 

چند سال پیش الهام حمیدی با حضور در برنامه دورهمی اعلام کرد که تا بحال ازدواج نکرده است کاربران فضای مجازی به سمت خانوم حمیدی یورش بردند و پنهان کاری او را در رابطه با ازدواج اول و جداییش فاش کردند گویا الهام حمیدی یکبار با همسرش در برنامه ستاره ها نیز حضور داشتند.

گفتنی است که حالا الهام حمیدی با علیرضا صادقی که در کار بیزینس و تجارت فعالیت دارد و از سرمایه دارهای سرشناس تهران به شمار می اید.و آنها یک پسر به نام الوین دارند.

 

بیوگرافی علیرضا صادقی

 بعد از خبر ازدواجش هویت و نام همسرش مشخص نبود که در نهایت همه این موارد کشف شد که نام همسرش علیرضا صادقی است ،اما اطلاعات شخصی زیادی از او موجود نیست.
 
 


 
بچه دار شدن الهام حمیدی و همسرش علیرضا صادقی

 او با انتشار پستی در اینستاگرام از به دنیا آمدن پسر خود خبر داد و نوشت: لحظه شماریمون برای رفتن دستی کوچولت به پایان رسید. پسرم به با اومدنت زندگیمون را زیباتر کردی دنیایی شدنت مبارک ۹۹/۳/۱۲

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه