کد خبر : 682

رزیتا قبادی در رابطه با ماجرای ممنوع التصویر شدنش در تلویزیون توضیحاتی داد.

رزیتا قبادی متولد ۱ مرداد ۱۳۶۴ در شیراز و دانش آموخته رشته ی نقاشی و رشته مدیریت روابط عمومی گرایش رسانه است.رزیتا قبادی قبل از رود به مجریگری در زمینه بازیگری و کارگردانی تئاتر کار میکرده و علاقه ی زیادی به بازیگری دارد و همیشه آرزو داشته یک فیلم سینمایی یا سریال خیلی خوب بازی کند.رزیتا قبادی صداوسیما متاهل است و ازدواج کرده، حاصل این ازدواج دو فرزند پسر و دختر می باشد.رزیتا قبادی از سن ۱۸ سالگی در مدارس شیراز هنر تدریس می کرده و بعد از آن معاون چند مدرسه بوده و علاوه بر آن در زمینه ی کارگردانی و بازیگری تئاتر و نگارگری ( نقاشی ایرانی ) نیز کار می کردمپه است .او نگارگری و نقاشی را زیر نظر دکتر علی اصغر تجویدی از استادان برجسته ی نگارگری گذرانده است. ماجرای ممنوع التصویر شدن او مدتی پیش حواشی بسیاری به همراه داشت که او به افشاگری در این باره پرداخت:

 

رزیتا قبادی مجری شیرازی که به خاطر برنامه شب یلدا و سخن مهمان برنامه اش درباره  رقص ، ممنوع الکار شده شب گذشته در یک لایو یک ساعته به تشریح ممنوع الکاری اش پرداخت.

این مجری سابق برنامه عصر خانواده شبکه دو گفت در اولین برنامه پس از آن برنامه جنجالی در اتاق گریم بودم که کاغذی به من دادند و گفتند باید این را بخوانی؛ طبق نوشته های آن کاغذ باید حتما سه بار به خاطر برنامه شب قبل روی آنتن زنده از مردم عذرخواهی می کردم. من هم مجبور به این کار شدم و سه باز عذرخواهی کردم اما باز هم مرا ممنوع الکار کردند.

 

ممنوع الکار شدن رزیتا قبادی

قبادی گفت: از استرس آن برنامه جنجالی حتی مشکل قلبی پیدا کردم. طی این مدت خیلی ناراحت بودم. شب ها تا صبح گریه می کردم و حال مناسبی نداشتم. الان هم حال خوبی ندارم اما مقاومم.

وی افزود: کلی هزینه مزون دادم برای برنامه شب یلدا تا با پوششی مناسب در مقابل مردم عزیز ظاهر شوم. مقنعه ام را با مانتو ست کردم اما چند دقیقه قبل از آغاز برنامه گفتند مقنعه ات را عوض کن. در نهایت مجبور شدم مقنعه صدابردار را سرم کنم که نه مناسب اجرا بود و نه اندازه مناسبی داشت.

قبادی در توضیح علاقه اش به اجرا و سختی هایی که در این رابطه متحمل شده گفت: در روزهای سخت شیوع کرونا هر هفته روزهای شنبه و یکشنبه با هزینه خودم از شیراز به تهران سفر می کردم از 15 نفر کارکنان برنامه حاضر در استودیو 7 نفر کرونا گرفتند. من هم کرونا گرفتم تا دم مرگ هم رفتم. خانواده ام هم کرونا گرفتند. دو فرزندم هم کرونا گرفتند.

مجری سابق شبکه استانی سیمای مرکز فارس با اشاره به این که نمی خواهد از حرف هایش سوء استفاده شود افزود:من فقط به عشق مردم ایران برنامه اجرا می کردم.من کشورم را دوست دارم و این حرف ها را نمی زنم که بروم مجری فلان تلویزیون بیگانه شوم.

رزیتا قبادی با بیان این که از یک کارگردان خوب سینمای ایران پیشنهاد بازی در یک فیلم سینمایی دریافت کرده، گفت: از وقتی  عادل فردوسی پور  و برنامه پرمخاطب نود کنار گذاشته شدند متوجه شدم تلویزیون برای مخاطبانش ارزش چندانی قایل نیست.

مجری سابق برنامه عصر خانواده در پایان حرف هایش گفت: مردم عزیز من از همین جا دست شما را می بوسم و به خاطر آن که آن شب به خاطر کلمه رقص از شما معذرت خواهی کردم از شما معذرت خواهی می کنم من بابت آن معذرت خواهی شرمنده هستم. الانم بابت آن عذرخواهی اجباری از شما معذرت خواهی می کنم.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه