کد خبر : 685

ماجرای بستری شدن پریناز ایزدیار وسط فیلم برداری سرخپوست

پریناز ایزدیار متولد 8 شهریور 1364 در بابل مازندران،  پریناز ایزدیار بازیگر است. پریناز ایزد یار فارغ التحصیل لیسانس رشته گرافیک می باشد،  پریناز ایزدیار فعالیت خود را از تلویزیون شروع کرد و با سینما به سیمرغ رسید، پریناز ایزدیار  علاقه زیادی به بچه دارد و گیاهخوار می باشد.

 

سر فیلم برداری فیلم سرخپوست آپاندیس پریناز ایزدیار ترکید  دکتر او 10 روز به او مرخصی داد اگر او بر سر فیلم برداری نمیامد خسارت بسیاری وارد می شد ولی او بعد از 72 ساعت با دستیار تماس گرفت و بر سر صحنه آمد و بازی کرد.کار او بسیار ارزشمند بود.

 

پریناز-ایزدیار-باز-هم-روی-تخت-بیمارستان--عکس-8080

 

سرخ‌پوست فیلمی است به کارگردانی و نویسندگی نیما جاویدی و تهیه‌کنندگی مجید مطلبی محصول سال ۱۳۹۷ می‌باشد. این فیلم برای نخستین بار در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و با نامزدی در ۵ رشته این جشنواره، توانست سیمرغ بلورین جایزه ویژه هیئت داوران را به خود اختصاص دهد.

 

بازیگران

نوید محمدزاده در نقش سرگرد نعمت جاهد پریناز ایزدیار در نقش سوسن کریمی (مددکار زندان) آتیلا پسیانی در نقش مدیر فرودگاه ستاره پسیانی در نقش زن احمد سرخپوست حبیب رضایی در نقش زندانی مانی حقیقی در نقش سرهنگ مدبر اسماعیل پوررضا در نقش سید داوود.

 

عوامل سرخپوست

کارگردان نیما جاویدی تهیه‌کننده مجید مطلبی نویسنده نیما جاویدی بازیگران نوید محمدزاده

پریناز ایزدیار

آتیلا پسیانی

ستاره پسیانی

حبیب رضایی

مانی حقیقی موسیقی رامین کوشا فیلم‌برداری هومن بهمنش تدوین عماد خدابخش توزیع‌کننده فیلمیران تاریخ‌های انتشار ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ کشور ایران زبان فارسی

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه