کد خبر : 718

به تازگی سهیل سنگرزاد در فضای مجازی به گفتن جملات انگیزشی می پردازد و این فعالیت او در اینستاگرام با واکنش های متفاوتی همراه است.

 سهیل سنگرزاده «Soheil Sangarzadeh» بدنساز و چهره محبوب این روزهای اینستاگرام متولد پانزدهمین روز از مهرماه سال 1364 در شهر بندرعباس است و در حال حاضر در کالیفرنیا آمریکا زندگی میکند.سهیل سنگرزاده فرزند مرحوم حسن سنگرزاده است. سهیل سنگرزاده وقتی که 14 سال داشت پدرش را از دست داد.سهیل سنگرزاده با تیپ خاص و تیکه کلام هایی که دارد توانسته به یکی از افراد مشهور در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی تبدیل شده است.

 

87CYGc9u1QSp

 

نام: سهیل | نام خانوادگی: سنگرزاده | تاریخ تولد: 1364/07/15

محل تولد: بندرعباس | حرفه: بدنساز، مربی پرورش اندام | قد: 194 سانتی متر | وزن: 130 کیلوگرم

سالهای فعالیت: 1379 تاکنون | وضعیت تاهل: مجرد | علایق: بدنسازی | تیم مورد علاقه: پرسپولیس

 

شروع فعالیت ورزشی سهیل سنگرزاده

سهیل سنگرزاده فعالیت جدی خود را از دوران نوجوانی و بعد از مرگ پدرش شروع کرد. در سال 1387 در سن 24 سالگی اولین بار در مسابقه مردان آهنین شرکت کرد هر چند نتوانست در بین ده نفر اول مسابقات جایی داشته و با مقام سیزدهمی این مسابقات را ترک کرد. بعد از آن به عنوان قوی ترین مرد بندرعباس شناخته شد. وی 18 سال در تهران زندگی کرد و پس از آن به بندرعباس برگشت و در باشگاه پرورش اندام «نام آوران جوان» گلشهر به فعالیت پرداخت. چند سالی به کار خود ادامه داد تا اینکه به کالیفرنیا آمریکا مهاجرت کرد. وی این روز های به یکی از چهره های مشهور در اینستاگرام تبدیل شده است شهرت وی به حدی بوده که طی چند روز گذشته فالوئر های وی به بیش از یک میلیون نفر رسیده که نشان از محبوبیت او دارد.

 

Biography-Soheil-Sangarzadeh-Sabzmedia-Com-2

پدر سهیل سنگرزاد

 

از بدنسازی تا صحبت های انگیزشی

وی در اینستاگرام کلیپ های انگیزشی منتشر میکند تیپ و مدل حرف هایی که میزند باعث شده که به شهرت برسد. «چطوری جون دل»، «برقراری عزیز»، «سرکیفی»، «سر کیفی بدم سر کیفی»، «کیفیت کوکه» از تیکه کلام هایی است که وی در کلیپ های انگیزشی خود میگوید. این تیکه کلام ها و ظاهری که دارد باعث شده تا کلیپ های وی به شدت وایرال شود و باعث دیده شدن و شهرت او گردد.

 

Biography-Soheil-Sangarzadeh-Sabzmedia-Com-3

 

شباهت به حرمله در سریال مختارنامه

خیلی از طرفداران سهیل سنگرزاده بر این باورند که وی در سریال مختارنامه نقش حرمله را بازی کرده ولی اینگونه نبوده و گریم خاص بازیگر حرمله (انوش معظمی) باعث شده تا شبیشه آقای سنگرزاده به نظر برسد. لازم به ذکر است که وی تا کنون در هیچ فیلم و سریالی بازی نکرده است.

 

همسر سهیل سنگرزاده

سهیل سنگرزاده تا کنون ازدواج نکرده و مجرد است. چناچه در آینده خبری از ازدواج و همسر ایشان منتشر شود این بخش از مطلب نیز بروزرسانی خواهد شد.

 

Biography-Soheil-Sangarzadeh-Sabzmedia-Com-4

عکس کودکی سهیل سنگرزاد

عکس دوران نوجوانی سهیل سنگرزاده

عکس دوران نوجوانی سهیل سنگرزاده

عکس های جدید سهیل سنگرزاده

عکس های جدید سهیل سنگرزاده

بیوگرافی سهیل سنگرزاده

بیوگرافی سهیل سنگرزاده

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه