کد خبر : 742

عکس میلاد کی مرام در کنار مادرش

میلاد کِیْ مَرام  بازیگر سینما، و تئاتر است.میلاد کی مرام متولد ۴ اردیبهشت 1364 است.میلاد کی مرام در بندر انزلی متولد شده است. میلاد کی مرام  از شاگردان مسعود کیمیایی است. به گفته  میلاد کی مرام  او از شاگردان اول کلاس مسعود کیمیایی است.وی عضو باشگاه والیبال هنرمندان است.

 

 

علی میلاد کی مرام در کنار مادرش:

 

IMG_۲۰۲۱۰۲۱۵_۱۴۳۴۳۹

 

 

بیوگرافی میلاد کی مرام

میلاد کی مرام اکنون در سن ۳۲ سالگی به سر می‌برد و به خواسته مادرش شاید به زودی ازدواج کند مادرش از وی می خواهد که ازدواج کند و برایش چند نوه خوشگل بیاورد اما وی به دلیل مشغله کاری زیادی که دارد تاکنون نتوانسته ازدواج کند  بیوگرافی میلاد کی مرام  را در سایت سرگرمی سماتک بخوانید. وی یک خواهر بزرگ تر از خودش دارد و خودش آخرین فرزند خانواده است تاریخ تولد میلاد کی مرام ۴ اردیبهشت ۱۳۶۵ و تاکنون ازدواج نکرده است. در دانشگاه در رشته الکترونیک تحصیل کرده است و دارای مدرک فوق دیپلم الکترونیک است.
 

اوج شهرت

میلاد کی مرام توانست در سریال چرخ و فلک به اوج شهرت برسد و همچنین در فیلم خط ویژه که در سال ۱۳۹۲ پخش شد خودش را به دنیای سینما ایران معرفی کرد در ابتدای بازیگری اش به دلیل بی پولی مجبور بود در یک پیتزافروشی کار کند که با خانم گلاب آدینه که مشتری پیتزا فروشی بود آشنا شد خانم گلاب آدینه او را برای همیشه به بازیگری دعوت کرد و در سال ۸۶ در یک سریال ۵۰ قسمتی ایفای نقش کرد.

به دلیل اینکه علاقه زیادی به تئاتر داشت تاکنون در تئاترهای زیادی در شهر تهران بازی کرده است و همچنین در کلاس های استاد سمندریان شاگرد مسعود کیمیایی بود به دلیل نداشتن زندگی در تهران در زیرزمین مسعود کیمیایی زندگی می کرد وی می گوید در ابتدا با کارگری شروع کردم رستوران های زیادی در شهر تهران کار کرده است تا بتواند مخارج زندگی اش را تامین کند نخستین رستورانی که او در آن کار کرده است در منطقه جردن تهران بود و رستوران رادان نام داشت گلاب آدینه برای اولین بار میلاد کی مرام را در رستوران رادان ملاقات کرد و به او پیشنهاد بازیگری داد.

 

تیپ میلاد کی مرام

به دلیل تیپ زیبا و استایل خوشش توانست در مدت کوتاهی در حرفه بازیگری موفق شود و تاکنون بیش از سریال و فیلم سینمایی بازی کرده است وی برای رسیدن به بازیگری تلاش های زیادی کرده است و یک شبه به بازیگری نرسیده است تا صبح در خیابان ها می‌چرخیده است چون جایی برای خوابیدن نداشته است زادگاهش گیلان است وی می گوید حتی پول اتوبوس واحد برای رفتن به کلاس های بازیگری سمندریان را نداشته است سرایدار مدرسه کیمیایی بودن برایش سخت بود اما به دلیل علاقه زیادی که به بازیگر شدن داشت با هر مکافاتی که بود مبارزه کرد و هرگز زیر بار حرف زور نمی رود و نرفته است.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه