کد خبر : 75

باز هم عبور عابر از عرض بزرگراه حادثه ساز شد و عابر پیاده در بزرگراه آزادگان مرگ تلخی را تحربه کرد.

علیرغم توصیه های مکرر و متعدد پلیس راهور فاتب در خصوص عدم تردد عابرین از عرض بزرگراه باز هم شاهد این تردد عابرین پیاده از عرض معابر و در نهایت بروز حوادث ناگوار هستیم.


بیشتربخوانید:مرد 63 ساله تهرانی در غسالخانه زنده شد!+فیلم16+

سرهنگ احسان موُمنی رئیس اداره  تصادف  ات پلیس راهور فاتب اظهار داشت :مقارن ساعت 20:40 دقیقه شب گذشته ، در مسیر شرق به غرب بزرگراه آزادگان لاین تندور روی پل رودخانه کن یکدستگاه موتورسیکلت که در این مسیر در حال حرکت بوده با عابر پیاده ای که مشغول عبور از عرض بزرگراه بوده به شدت برخورد می نماید .
مومنی ادامه داد : در این حادثه متاُسفانه عابر پیاده بر اثر شدت ضربه وارده در محل حادثه فوت می نماید.
وی گفت : خود راکب و ترک نشین موتورسیکلت هم پس از تصادف با این عابر پیاده به شدت زمین می خورند و هر دوی آنها مصدوم می گردند .
مومنی افزود : بلافاصله تیم کارشناسی منطقه 26 پلیس راهور فاتب در صحنه حادثه حاضر می شوند و ضمن ایمن سازی محدوده تصادف نسبت به بررسی علل و عوامل این حادثه اقدام می نمایند .
وی گفت : در این حادثه برای عابر پیاده به علت عبور غیر مجاز از عرض بزرگراه و عدم استفاده از پل هوایی سهم تقصیر در نظر گرفته شد.
سرهنگ موُمنی توصیه نمود: عابرین پیاده در هنگام عبور از عرض معابر حتماً از گذرگاههای عابر پیاده و یا از پل های هوایی عابر پیاده استفاده نمایند تا شاهد وقوع چنین حوادث تلخی در سطح معابر شهر تهران نباشیم.

 


بیشتربخوانید:رفتار تمسخرآمیز شیلا خداداد نسبت به آناشید حسینی+فیلم جنجالی

 

تصادف عابر پیاده در آزادگان

تصادف عابر پیاده در آزادگان

 


بیشتربخوانید:علت اخراج احسان علیخانی از سینما لورفت!+فیلم جنجالی

تصادف عابر پیاده در آزادگان

 
آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه