کد خبر : 768

بهرنگ علوی در مصاحبه ای اعلام کرد که مادر علی انصاریان صد داماد کردن پسرش را داشته .

بهرنگ علوی زاده ۱ فروردین ۱۳۵۹ تهران است.بهرنگ علوی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران است.بهرنگ علوی تک فرزند از یک خانواده سه نفره است.بهرنگ علوی مجرد است و دارای مدرک فوق دیپلم نقشه‌کشی با کامپیوتر می‌باشد. بهرنگ علوی  از کودکی بسیار به بازیگری علاقه داشت و بازیگری را از تئاتر مدرسه آغاز کرد.

 

بیشتربخوانید:عکس مریم امیرجلالی در کنار دخترش و علی دایی حاشیه ساز شد!

 

بهرنگ علوی دوست نزدیک علی انصاریان عزیز بود که در مصاحبه ای که اخیرا کرد گفت مادر زنده یاد علی انصاریان قصد داماد کردن پسرش در سال جدید را داشت که این اتفاق ناگوار رخ داد:

 

 

بیشتربخوانید:ازدواج مجدد حمید گودرزی بعد از 12 سال جنجالی شد + فیلم

 

ازدواج و همسرش

اگر من شغل آزاد داشتم و میخواستم عادی زندگی کنم در 39 سالگی دارای همسر و فرزند بودم و مثل همه زندگی می کردم اما همه اینها را بخاطر هدفم به تاخیر انداختم.

 

افشاگری روزنامه صبح نو

در سال 95 روزنامه صبح نو در مطلبی عنوان کرد بهرنگ علوی برای مصاحبه با یکی از خبرنگاران پیش شرط عجیبی گذاشته است که در زیر این شروط را می خوانید:

حجم مصاحبه باید بالای 4000 کلمه باشد، یعنی چیزی در حدود دو صفحه، انتشار عکس رو جلد، چاپ مطلبی درباره کارنامه بازیگری و … از جمله شروط این بازیگر بود

این روزنامه می نویسد این شرط و شروط های این بازیگری در حالی تعیین کرده که هنوز خیلی راه مانده تا بخواهد بخشی از صفحه یک رسانه را به خودش اختصاص بدهد چه برسد به دو صفحه و جلد !

آقای علوی در کنار بازیگری، به عکاسی، نویسندگی و طراحی لباس و مدلینگ مشغول است، همچنین سفیر حمایت از کودکان کار و زنان بی سرپرست و برگزار کننده گالری و بازارچه های خیری هاست

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه