کد خبر : 782

ماجرای عکس های عجیب ریحانه پارسا در مترو

ریحانه پارسا  بازیگرجوانی است که با سریال پدر معروف شد.ریحانه پارسا جنجال های زیادی در فضای مجازی درست کرده بود.  ازدواج ریحانه پارسا  بامهدی کوشکی نیز حسابی جنجالی شد ریحانه پارسا به تازگی  در فیلم سینمایی خوب بد جلف به کارگردانی پیمان قاسمخانی نیز ایفای نقش داشت .خبر طلاق و جدایی مهدی کوشکی و همسرش حواشی بسیاری را به وجود آورده که عده ای براین باور هستند که این حواشی و شایعات بخاطر جذب فالو و دیده شدن است.ریحانه پارسا پس از مدتی از مهاجرت کشف حجاب کرد و در تیزر آهنگ شادمهر عقیلی به ایفای نقش پرداخت.

 

چندی پیش بود که  ریحانه پارسا  از کشور خارج شد، خبر این اتفاق جنجال های زیادی به راه انداخت. تا مدت ها نوک پیکان توجه ها به سمت او بود و این بازیگر جوان در اینستاگرام به گفته خودش دست به افشاگری زد. او پرده از راز ماجراهای زیادی برداشت ،ماجراهایی از جمله زندگی مشترک با مهدی کوشکی ، حضور در کلیپ شادمهر عقیلی و این روزها سپری کردن روزگار با پویان مختاری خواننده زیرزمینی و دارنده سایت شرط بندی.

ریحانه پارسا از ستاره سینما تا لمپن اینستاگرام!

به هرحال  ریحانه پارس ا تا مدتی سرخط خبرها بود اما با گذشت زمان کم کم در حاشیه قرار گرفت. حالا مدتی است که ریحانه پارسا رو به توئیت زدن، انتشار گفته های عرفانی و عاشقانه و... کرده است. اما این ماجراها نیز دیگر راه به جایی نبرد و او در جدیدترین فعالیت اینستاگرامی اش عکسی از حرکات عجیب و غریبش منتشر کرده است.

Screenshot_2021-02-17 reyhaneparsaj is on Instagram • 1 5m people follow their account(1)

او با انتشار این عکس ها اینطور نوشته است:

این منطق اجتناب طلب از احتمال

این جمله از ان دسته جملات عرفانی است که از چندی پیش شروع به توئیت زدن آنها کرده است.با این حال و از آنجایی که ریحانه پارسا در زمان حضورش در ایران نسبتا رفتارهای معقولانه ای انجام می داد پس از ترک کشور و وارد شدن به دار و دسته پویان مختاری هر روز به رفتارهای غیرطبیعی اش اضافه می شود. رفتارهایی که به گفته برخی از کارشناسان و روانشناسان از افرادی سر می زند که مواد مخدر و یا محرک مصرف می کنند.

البته نباید از این نکته گذشت که برخی از اصحاب رسانه معتقد هستند که تمامی داستان های پرحاشیه ریحانه پارسا و دیگر افرادی همچون او قمستی از یک سناریوی بزرگ بوده تا 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه