کد خبر : 803

سمیرا زرگری سرمربی تیم اسکی آلپاین مدتی پیش به علت ممنوع الخروج شدن توسط همسرش نتوانست با گروه برود و این حرکت همسر آمریکایی او حواشی بسیاری به وجود آورد.

سمیرا زرگری سرمربی جوان تیم ملی اسکی بانوان کشور متولد 15 فروردین ماه سال 62 در تهران است.سمیرا زرگری در رشته اسکی آلپاین به عنوان سرمربی تیم ملی بانوان مشغول به فعالیت است. سمیرا زرگری اولین زن راه یافته به تیم ملی در این رشته است و اکنون در سمت مربیگری است .سمیرا زرگر متاهل است .چند سمیرا زرگری در اینستاگرام هم فعالیت دارد و حدود 6 هزار فالوور دارد .

 


بیشتربخوانید:دعوای شدید شهاب حسینی و زن جوان جنجالی شد + فیلم


 

چند روز گذشته اعضای تیم ملی اسکی بانوان برای شرکت در مسابقات جهانی ، در فرودگاه برای اعزام به ایتالیا با یک شگفتی مواجه شدند.

سیمرا زرگری سرمربی این تیم به دلیل اینکه همسرش او را ممنوع الخروج کرده . تیم ملی رفت و سمیرا زرگری از این سفر بازماند.

علت ممنوع الخروج شدن سمیرا زرگر مشخص نیست و فدراسیون اسکی هم توضیحی در این خصوص نداده است! پیگیری ‌ها نشان داد که ماجرای ممنوع ‌الخروجی سرمربی تیم ملی اسکی آلپاین بانوان جمهوری اسلامی ایران نیز مثل موارد قبلی به اختلاف‌ های خانوادگی بر می ‌گردد.

اعضای تیم ملی اسکی بانوان آلپاین ایران دیروز برای شرکت در رقابت‌های جهانی، تهران را به مقصد ایتالیا ترک کردند اما مسرا زرگری نتوانست به دلیل ممنوع‌ الخروج‌ بودن، شاگردانش را همراهی کند.

سمیرا زرگری سرمربی اسکی زنان که این روزها به خاطر ممنوع الخروج بودن توسط همسرش دچار مشکل شده، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام خواستار حمایت مسئولان شده است.

او نوشته: "روزها، ماه‌ها و سال‌هاست که شغل من از طرف شوهرم مسخره می‌شود. شوهری که آمریکا به دنیا آمده و در ایران هم بزرگ نشده است. دلایل دیگر ممنوع الخروجی را هم خواهم گفت. "


بیشتربخوانید:از آزارجنسی تا قتل آزاده توسط مردان شیطان صفت!


وی همچنین خطاب به مسئولان نوشته است که:" فقط به حمایت مسئولان محترم نیاز دارم چون سال‌هاست برای پرچم کشورم زحمت کشیده‌ام و عاشق کشورم هستم."

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه