کد خبر : 81

سنگ مزار زنده‌یاد محمدرضا شجریان فردا سه شنبه ۹ دی ماه نصب می‌شود.

استاد شجریان موسیقی‌دان، آهنگ‌ساز، خواننده و خوشنویس اهل ایران است.استاد شجریان از برجسته‌ترین هنرمندان موسیقی سنتی ایرانی است و آلبوم‌های بسیاری را در این زمینه منتشر کرده‌ است. استاد شجریان  به دلیل نوع صدا و سبک مخصوص به خود و تصنیف‌های ملی میهنی که اجرا کرده، شناخته می‌شود.استاد شجریان شهرتی جهانی دارد. اما در همان مهر ماهی که دنیا آمده بود در یک پنجشنبه پاییزی در ماه مهر به دیار معشوق شتافت.


خبرداغ:حرکات موزون دختر بازیگر معروف با آهنگ تتلو جنجالی شد!+فیلم

 سنگ مزار محمدرضا شجریان فردا سه‌شنبه ۹ دی‌ماه نصب می‌شود. 

صفحه «خانه شجریان» ضمن ارائه چند عکس اختصاصی از مزار شجریان در این‌باره نوشته است: امروز دوشنبه هشتم دی ماه مراحل زیرسازی و مقدماتی توسط دست اندرکاران انجام شده و فردا سنگ اصلی بر روی مزار استاد شجریان نصب خواهد شد.

 

IMG_۲۰۲۰۱۲۲۸_۱۶۰۸۲۱_۰۹۲

 


بیشتربخوانید:جزئیات دستمزد کارگران در 1400 اعلام شد

گفتنی است، محمدرضا شجریان پس از سال‌ها بیماری و تحمل رنج حاصل از آن، ۱۷ مهرماه امسال در سن ۸۰ سالگی چهره در نقاب خاک کشید.

 

 

IMG_۲۰۲۰۱۲۲۸_۱۶۰۷۳۹_۳۷۰

 


بیشتربخوانید:رفتار تمسخرآمیز شیلا خداداد نسبت به آناشید حسینی+فیلم جنجالی

زنده‌یاد محمدرضا شجریان، زاده یکم مهرماه سال ۱۳۱۹ و اهل مشهد بود و فعالیت هنری خود را از اواخر دهه چهل آغاز کرد. شجریان طی سال‌های حضورش در عرصه موسیقی با هنرمندانی چون محمدرضا لطفی، حسین علیزاده، جلال ذوالفنون و ناصر فرهنگ‌فر، داریوش صفوت، پرویز مشکاتیان، جمشید عندلیبی، داریوش پیرنیاکان، مجید درخشانی، داریوش طلایی، کیهان کلهر و حسین علیزاده در آلبوم‌ها و کنسرت‌ها همکاری کرده بود.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه