کد خبر : 813

بعد از جنجال طلاق و بازی این دختر جوان در موزیک ویدئو شادمهر ریحانه پارسا عکسی در مترو با حرکات عجیب منتشر کرد که بسیار مورد اعتراض از سمت مردم قرار گرفت.

ریحانه پارسا بازیگرجوانی است که با سریال پدر معروف شد.ریحانه پارسا جنجال های زیادی در فضای مجازی درست کرده بود.  ازدواج ریحانه پارسا  بامهدی کوشکی نیز حسابی جنجالی شد ریحانه پارسا به تازگی  در فیلم سینمایی خوب بد جلف به کارگردانی پیمان قاسمخانی نیز ایفای نقش داشت .خبر طلاق و جدایی مهدی کوشکی و همسرش حواشی بسیاری را به وجود آورده که عده ای براین باور هستند که این حواشی و شایعات بخاطر جذب فالو و دیده شدن است.ریحانه پارسا پس از مدتی از مهاجرت کشف حجاب کرد و در تیزر آهنگ شادمهر عقیلی به ایفای نقش پرداخت.

 


یشتربخوانید:دختر حاکم دبی آبروی پدرش را در دنیا برد + فیلم وحشتناک

 

بعد از جنجال طلاق و بازی این دختر جوان در موزیک ویدئو شادمهر ریحانه پارسا عکسی در مترو با حرکات عجیب منتشر کرد و نوشت:

این منطق اجتناب طلب از احتمال

این جمله از ان دسته جملات عرفانی است که از چندی پیش شروع به توئیت زدن آنها کرده است.با این حال و از آنجایی که ریحانه پارسا در زمان حضورش در ایران نسبتا رفتارهای معقولانه ای انجام می داد پس از ترک کشور و وارد شدن به دار و دسته پویان مختاری هر روز به رفتارهای غیرطبیعی اش اضافه می شود. رفتارهایی که به گفته برخی از کارشناسان و روانشناسان از افرادی سر می زند که مواد مخدر و یا محرک مصرف می کنند.

البته نباید از این نکته گذشت که برخی از اصحاب رسانه معتقد هستند که تمامی داستان های پرحاشیه ریحانه پارسا و دیگر افرادی همچون او قمستی از یک سناریوی بزرگ بوده تا برای سایت های شرط بندی جذب مخاطب داشته باشند.

 

Screenshot_2021-02-17++reyhaneparsaj+is+on+Instagram+•+1+5m+people+follow+their+account(1)

 

 

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه