کد خبر : 819

عکس جدید میلاد محمدی در کنار همسرش

میلاد محمدی متولد 1 مهر 1372 در تهران یک بازیکن فوتبال اهل ایران است که برای احمد گروزنی در لیگ برتر فوتبال روسیه و در پست مدافع کناری و وینگر بازی می کند.میلاد محمدی قبل از عضویت در باشگاه گروزنی عضو تیم راه آهن تهران بود برادر دوقلوی او، مهرداد عضو تیم سپاهان است. میلاد محمدی در بهمن ماه 1394، به تیم احمد گروزنی روسیه پیوست.میلاد محمدی یک برادر دوقلو دارد که اوهم فوتبالیست است.میلاد محمدی جزء معدود بازیکنان خط دفاعی ایران است که توانسته است به لیگ های خارجی راه پیدا کند و لژیونر شود.

 


بیشتربخوانید:آزارجنسی زن جوان توسط 8 مرد به دستور شوهر بی غیرت!


 

عکس میلاد محمدی فوتبالیست خوب کشورمان در کنار همسرش:

 

IMG_۲۰۲۱۰۲۱۹_۲۱۵۴۲۱

 

 

 

برادر دوقلو

میلاد و مهرداد محمدی دو برادر دوقلو هستند، میلاد 5 دقیقه زودتر بدنیا آمده و هر دو فوتبالیست اند، دو برادر بزرگ بنام میثم و محسن و یک خواهر نیز دارند.

 

خانواده ورزشی

بچه پایین شهر هستیم و به این موضوع هم افتخار می کنیم، دو برادر دیگرمان میثم و محسن پرورش اندام کار می کنند و هر دو مشوق ما برای ورزش به شمار می روند.

 

شروع با تیم محلی

فعالیت خود را از 14 سالگی با تیم محلی جاوید فلاح در منطقه فلاح تهران به صورت جدی شروع کرد سپس به آکادمی استیل آذین رفت و مدتی بعد برای سربازی در نیروی زمینی بازی کرد.

 

درخواست تست از استیلی

سال 93 : روزی به تمرینات تیم راه آهن رفتم و به آقا حمید استیلی گفتم بچه پایین شهر هستم و زحمت زیادی کشیدم، می شود مرا ببینی، ایشان هم لطف کردند از من تست گرفتند

همان روز به عضویت راه آهن درآمدم

 

ماجرای ترانسفر به روسیه

در سال 94 با هماهنگی تیم راه آهن برای تست تیم اشتورم گراتس به اتریش رفته بود؛ در بازی دوستان این تیم با تیم روسی مورد توجه مربیان رقیب قرار گرفت و به این صورت برای بازی به روسیه دعوت شد.

 

قرارداد

قرارداد او در سال 93 با راه آهن 50 میلیون و در فصل بعدی 200 میلیون بود، باشگاه ترک گروژنی روسیه با پرداخت 1/3 میلیارد تومان رضایت نامه او را از راه آهن گرفت.

 

در لیگ بلژیک

میلاد بعد از 3 سال حضو در تیم احمد گروزنی روسیه حالا از سال 2019 در تیم خنت بلژیک بازی می کند و از بازیکنان تاثیر گذار تیم اش می باشد.

 

الگو ها

در ایران الگوی فوتبالی ام مجتبی محرمی است

فیلم های بازی آقا مجتبی را دیدم و از آن گذشته او بچه محل ماست، در خارج هم بازی ژوردی آلبا دفاع چپ بارسلونا را خیلی دوست دارم چون بارسایی هستم.

 

در جام جهانی و جام ملت ها

درخشش و سرعت فوق العاده او باعث شد کارلوس کیروش به او میدان بازی دهد به همین دلیل تجربه بازی در جام جهانی 2018 و جام ملت های آسیا 2019 را در کارنامه خود دارد.

 

ازدواج

آقا میلاد محمدی روز یکشنبه 15 دی ماه 1398 در 26 سالگی با انتشار عکس بالا رسما خبر ازدواج خود را اعلام کرد و به جرگه متاهلان پیوست.

 

مدلینگ

نشریه بولا اسپورت مالزی در گزارشی از پتانسیل چهره جذاب میلاد محمدی برای مدلینگ خبر داد، اما خود میلاد می گوید اصلا به این فکر نکردم روزی مدل شوم

من بازیکن فوتبالم و سخت گرفتار تمرینات و بازی، بنابراین وقتی برای  انجام کار مدلینگ ندارم

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه