کد خبر : 830

مرد 73 ساله به جرم خوردن مشروبات الکلی در تهران دستگیر شد.​

احسان ۷۳ ساله که دکترای نظامی دارد و خلبان بازنشسته است به اتهام شرب خمر و رانندگی در حال مستی در شمال  تهران  بازداشت شد .وی منکر مصرف مشروبات الکلی بود اما در بررسی پرونده اش مشخص شد وی قبلاً نیز سه مرتبه به اتهام شرب خمر بازداشت شده و حد برای وی اجرا شده است.


خبرداغ:آزارجنسی ناپدری ظالم کودک 2 ساله را زجرکش کرد!

به این ترتیب خلبان بازنشسته به اتهام شرب خمر با وصف سه مرتبه اجرای حد، در شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمدی کشکولی پای میز محاکمه ایستاد و جرمش را انکار کرد.

در ابتدای جلسه نماینده دادستان کیفرخواست را خواند و برای وی درخواست اعدام را مطرح کرد.

 

ماجرای دستگیری پیرمرد 73 ساله در تهران

وقتی پیرمرد روبه روی قضات ایستاد گفت: قبول دارم در سال‌های قبل سه مرتبه به اتهام  شرب خمر  بازداشت شدم وچون تست الکل مثبت بود هر بار شلاق خوردم .اما آخرین بار بی دلیل بازداشت شدم و من  مشروب  مصرف نکرده بودم

.باور کنید به زور از من تست الکل گرفته شد و به همین خاطر هم برگه ای را که تایید کننده مثبت بودن تست الکل بود امضا نکردم .من اتهامم را قبول ندارم.


خبرداغ:واکنش جالب شهاب حسینی بعد از تزریق واکسن آمریکایی در اینستاگرام جنجالی شد + عکس


سپس محمد شمس وکیل وی به دفاع پرداخت و گفت: پرونده نواقص بسیاری دارد و موکلم نیز در پرونده اعتراف به مشروب خواری نداشته است.از این رو تقاضای برائت وی را دارم.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • بابک علیزاده

    اعدام ؟؟:!!!!!! درخواست اعدام برای یک خلبان بازنشسته که تمام عمر به میهنش و مردم وطنش خدمت کرده؟ این چه مذهبیست دیگر؟!!!!

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه