کد خبر : 833

سیدجواد هاشمیان عکسی از سنگ قبر هم نام خودش منتشر کرد.

سید جواد رضویان  (زادهٔ ۶ مرداد ۱۳۵۳ در قم) بازیگر، خواننده ، مجری ایرانی ، تهیه‌کننده وکارگردان و کمدین است. سید جواد رضویان  از پدری قمی و مادری یزدی در شهر قم به دنیا آمد. سیدجواد رضویان به‌طور اتفاقی وارد رشته بازیگری شد.سیدجواد رضویان در مجموعه‌های متعددی از جمله سیب خنده، مجید دلبندم و باغچه مینو… شرکت کرد. او با مجموعه سیب خنده به تلویزیون آمد؛ ولی با مجموعه طنز پاورچین به کارگردانی مهران مدیری به موفقیت رسید و در جایزه بزرگ مجددا به کارگردانی مهران مدیری این موفقیت را تکرار کرد.سید  جواد رضویان  یکی دو تجربه کارگردانی هم داشته که البته نتوانست در این زمینه موفقیت‌هایی که در عرصه بازیگری بدست آورده بود را تکرار کند.

 

 

جواد رضویان بازیگر طنز سینما و تلوزیون ایران در صفحه اینستاگرام خود عکسی از مزار یک شهید به نام سیدجواد رضویان منتشر کرد.

سیدجواد رضویان با انتشار این عکس نوشت:

به نام پروردگار یکتا ؛

شما رفتید تا آرامش باشد، آیا هست ؟

شما رفتید تا عدالت باشد ، آیا هست ؟

شما رفتید تا ....

شهدا شرمنده ام ،

کاش من هم پرواز یاد میگرفتم.

شب جمعه یادى کنیم از تمام خفتگان در خاک مخصوص شهداى عزیز که تا ابد مدیون آنانیم ،

پ ن : اگر نشانى از این عزیز شهید دارید که حقیر افتخار هم نامى با ایشون رو دارم در خصوصى محبت بفرمایٔید تا براى بوسه بر تربت این عزیز برسم . سپاسگزارم .

 

Screenshot_2021-02-20 سید جواد رضویان ( sj_razavian) • Instagram photos and videos(1)

تنتون از بلا دور ، دلتون به امید پر نور.

یاحق.

پ ن ٢ : بینهایت از عزیزان سپاسگزارم ، محبت کردند و آدرس محل دفن و کوچه این عزیز رو برام فرستادند، عمرى بود براى عرض ادب خدمتشون میرسم.

 

Screenshot_2021-02-20 سید جواد رضویان ( sj_razavian) • Instagram photos and videos

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه