کد خبر : 865

مرد جوان که در فضای مجازی مردم یزد را تهدید کرده بود پس از دستگیری با انتشار یک فیلم از مردم یزد عذرخواهی کرد.

سرهنگ رامین پاشایی، معاون اجتماعی  پلیس فتا  ناجا در خصوص فیلم منتشر شده مرد جوان که در فضای مجازی اقدام به  تهدید  مردم شهر یزد کرده بود به رکنا گفت: چندی قبل مردی در صفحه اینستاگرامی خود اقدام به توهین و تهدید کردن مردم شهر یزد کرد که از همان ابتدای انتشار این فیلم تیمی از کارشناسان پلیس فتا ناجا برای شناسایی و دستگیری مرد جوان وارد عمل شدند.

 

خبرداغ:ادعای بنیامین بهادری در رابطه با عوارض واکسن خارجی + فیلم جنجالی

 

 

 

تهدید  مرد گیلانی برای مردم یزد

وی افزود: مرد جوان که اصالتا برای استان گیلان است اما در استان قزوین سکونت دارد و با تهدید مردم یزد عنوان کرده که هیچ خودروی پلاک استان یزد را اجازه ورود به گیلان را نمی دهد و حتی اجازه عبور از شهر قزوین برای رفتن به گیلان را نمی دهد که این تهدیدها در فضای مجازی با واکنش های زیادی همراه بود.

 

خبرداغ:دعوای حداد عادل و محمود احمدی نژاد بالا گرفت!

 

سرهنگ پاشایی ادامه داد: خیلی زود با اقدامات اطلاعاتی و کارشناسی مرد جوان  دستگیر  و پس از  بازداشت  عنوان کرد که این فیلم را در حالت عادی نبوده و متوجه صحبت هایم نشده ام.

معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا عنوان کرد: مرد جوان پس از آزادی فیلم دیگری از خود در  فضای مجازی  منتشر کرد که از مردم یزد عذرخواهی کرده و عنوان کرد که بیمار است و قرص های زیادی مصرف می کند و چون در آن روز عصبانی بوده و برایش مشکلاتی پیش آمده این فیلم را منتشر کرده است و طبق صحبت های خودش چند روز بعد از این فیلم متوجه شده که به مردم یزد  اهانت  کرده است .

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه