کد خبر : 87

برگزاری "پارتی در آرامگاه حضرت موسی" توسط جوانان فلسطینی و عرب‌های اسرائیلی جنجال آفرید. گروه جهاد اسلامی و جنبش حماس این اقدام را محکوم کردند. نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین کمیته‌ای برای بررسی این حادثه تشکیل داد.

نیرو‌های امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین سما عبدالهادی دختری که اقدام به برگزاری "پارتی و کنسرت دی‌جی در آرامگاه حضرت موسی" کرده را بازداشت کردند.


بیشتربخوانید:محمد اصفهانی از ایران مهاجرت کرد!؟+جزئیات

در مهمانی و یا کنسرتی که میان اورشلیم (بیت‌القدس) و اریحا برگزار شده ده‌ها جوان فلسطینی و جوانان عرب اسرائیلی شرکت کردند.

شادی سوپو، یوتویوبر فلسطینی با انتشار فیلم این پارتی گفته است این مهمانی با صدای بلند در حرم حضرت موسی در شرق بیت المقدس برگزار شده است.

 

محلی که پارتی برگزار شده در کنترل تشکیلات خودگردان فلسطین قرار دارد و جزو زیارتگاه‌های مشهور شناخته می‌شود.

پس از انتشار فیلم‌ها و تصاویر این مهمانی در اینترنت اعتراض‌ها نیز علیه برگزارکنندگان آن آغاز شد.

برگزارکنندگان این مهمانی ولی گفتند‌ که وزارت گردش‌گری به آنها مجوز داده است. مقامات تشکیلات خودگردان فلسطین اما صدور مجوز برای این مهمانی را تکذیب کردند.

به دنبال شکایت ساکنان محل و دخالت نیروهای انتظامی شرکت‌کنندگان محل این پارتی را ترک کردند.

گروه جهاد اسلامی فلسطین برگزاری پارتی در یک مکان مقدس را "شرم آور" دانسته است. جنبش حماس "هتک حرمت مکان مقدس" را محکوم کرده است.


بیشتربخوانید:مرد 63 ساله تهرانی در غسالخانه زنده شد!+فیلم16+

محمد اشتیه، نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین نیز کمیته‌ای را برای بررسی آنچه در آرامگاه حضرت موسی رخ داده تشکیل داده است.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه