کد خبر : 883

ساعد سهیلی با همسرش گلوریا هاردی در یک برنامه تلویزیونی مصاحبه ای انجام دادند.

ساعد سهیلی   زاده ۳۰ بهمن ۱۳۶۶ است.ساعد سهیلی مشهد بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است.ساعد سهیلی متولد مشهد است و در تهران زندگی می‌کند.ساعد سهیلی فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۸۰ آغاز کرده‌است و ساعد سهیلی اولین کار حرفه‌ای خود را با بازی در فیلم تلویزیونی میان ماندن و رفتن توسط جواد عزتی (به عنوان بازیگردان) تجربه کرد.

 


خبرداغ:خفت گیری از پلیس تهران در روز روشن جنجالی شد + فیلم

 

ساعد سهیلی و همسرش گلوریا هاردی در یک برنامه تلویزیونی دعوت شدند و دراین برنامه مجری از زندگی و نحوه آشنایی این دو هنرمند سوال پرسید و جواب گلوریا را می بینید:

 

 

 


خبرداغ:عطر "مهران مدیری" وارد بازار شد! + عکس


 

ازدواج و همسر گلوریا هاردی

 

گلوریا هاردی متولد ۱۱ بهمن دهه ۶۰ در فرانسه، بازیگر است. فارغ التحصیل مدرسه عالی خصوصی در رشته موسیقی است، در ایران به کلاس های بازیگر رفته و حالا بازیگر شده و یک همسر مشهور هم در عرصه بازیگری دارد.

 

 

گلوریا هاردی و همسرش

 

گلوریا دورگه ایرانی و فرانسوی متولد شهر بندری بوردو فرانسه است. بزرگ شده شهر پاریس و سوئد می باشد، پدرش فرانسوی و مادرش ایرانی و اصالتا شیرازی است اما می گوید هیچ وقت در خانه مادرم فارسی حرف نزده بود

 

گلوریا هاردی در سال ۱۳۹۱ با ساعد سهیلی که به جشنواره فیلم پاریس رفته بود از طریق یک دوست مشترک با هم آشنا شدند و ازدواج کرد و سپس برای زندگی به ایران آمدند.

 

 

ساعد سهیلی متولد ۳۰ بهمن ۱۳۶۶ در مشهد فرزند نویسنده و کارگردان سینما سعید سهیلی است . وی فعالیت هنری خود را از سن چهارده سالگی با نقش کوتاهی در فیلم شب برهنه ساخته ی سعید سهیلی آغاز کرد همچنین فیلم بردار پشت صحنه در برخی کارهای پدرش بوده است. گشت ارشاد، متروپل و کلاشینکف از دیگر فیلم های این بازیگر است.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه