کد خبر : 953

پسر شهاب حسینی در سریال «تب سرد» بعد از 15 سال

شهاب حسینی  زادهٔ ۱۴ بهمن ۱۳۵۲ است.شهاب حسینی در تهران متولد شد.شهاب حسینی هنر پیشه سینما، تئاتر و تلویزیون است.شهاب حسینی مجری، کارگردان و گوینده ایرانی است.شهاب حسینی در سال ۱۳۸۷ با بازی در فیلم سوپر استار، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر را دریافت نمود.

 


خبرداغ:علت خداحافظی شهاب حسینی از اینستاگرام چیست؟ + عکس


 

 ایلیا شهیدی فر بازیگر کودک سریال «تب سرد» بعد از 15 سال:

 

 


خبرداغ:ساعد سهیلی با شوخی جالبش علم الهدی را با خاک یکسان کرد + عکس

 

خانواده

 شهاب حسینی با نام کامل ایشان، سید شهاب الدین حسینی تنکابنی  بازیگر 47 ساله کشورمان  در حین تولد 3/700 کیلوگرم وزن داشته و ساعت 3/30 دقیقه نیمه شب بدنیا آمده است. او فرزند ارشد خانواده است و یک برادر و دو خواهر نیز دارد. مهدی تنها برادر شهاب حسینی و دومین فرزند خانواده است که در زمینه موسیقی فعالیت میکند.

این بازیگر هنرمند اصالتا اهل تنکابن مازندران است.سیدفخرالدین حسینی پدر شهاب حسینی از دبیران آموزش و پرورش بود که دستی در ترجمه و تالیف کتاب داشت و چندین رمان و کتاب ترجمه شده توسط او منتشر شد..مادر او نیز امدادگر سیار بوده است و به خاطر شغل مادرش از 8 سالگی به خرم آباد نقل مکان کردند و تا سال 1362 در این شهر حضور داشتند.

متاسفانه پدر شهاب حسینی بهمن ماه سال 93 درگذشت

 

شهاب+حسینی

 

پسر شیطون خانواده

مادرم می‌ گفت تو پسر شری بودی ولی گذشت تا اینکه روزی به خاطر سر‌بازی سرم را با نمره 4 اصلاح کردم و دیدم سرم از 9 ناحیه شکسته است

با توجه به اینکه زمان وقوع 5 – 4 مورد از این شکستگی‌ ها را به خاطر نمی‌ آورم، باید آن‌ ها را به دوران کودکی‌ ام نسبت داد.

 

تحصیلات

وی دارای تحصیلات نا تمام در رشته روانشناسی دانشگاه تهران است.

 

پ

 

ستاره ها در دانشگاه

در دانشگاه با بچه های دانشکده هنر، تئاتر کار می کردم. از آن جمع پارسا پیروزفر و یوسف تیموری به  بازیگرانی مطرح تبدیل شدند. اولین کار تصویری من برنامه زنده اکسیژن بود که در آن مجری بودم. این برنامه زمان خودش مخاطبان زیادی را جذب کرد.

برای اجرا در شبکه های 2 و 3 و حتی جام جم صاحب برنامه شدم. البته در آن دوره و در اجراهایم بیشتر یک مجری بازیگر بودم که برایم جذابیت زیادی داشت. وقتی تماشاگر از کارم راضی است لذت می برم، اما هیچ وقت کاری که انجام داده ام به نظرم آرمانی و ایده آل نیست. به نظرم همیشه می توان بهتر بود.

 

علت انصراف از دانشگاه

 دو سال در دانشگاه درس خواند و بعد انصراف داد .عموی او مقیم کانادا بود و او نیز قصد داشته هرچه سریع‌ تر به او برسد و در کانادا ادامه تحصیل دهد، همین تصمیم باعث شد تا درس را نیمه‌ کاره رها کند.

 

unnamed

 

تلاش برای مهاجرت

برای رفتن به کانادا اما نیاز به پایان خدمت داشت به همین خاطر به سربازی رفت تا ایکه در ماه 18 خدمت دچار خونریزی معده شد و به بیمارستان 502 منتقل شد

آنجا بود که گفتند نباید اصلا به خدمت می آمد، با توجه به اضافه هایی که خورده بود ترجیح داد معاف شود و اینگونه بود سر 18 ماه با خدمت خداحافظی کرد.

 

ازدواج

شهاب حسینی در سال 1374 وقتی 22 ساله بود با پریچهر قنبری از همکاران خود در تئاتر، ازدواج کرد.

 

فرزند

محمد امین پسر بزرگ شهاب حسینی است او در سالروز تولد پدرش یعنی 14 بهمن ماه سال 1382 متولد شد. در سال 1390 نیز دومین پسرشان امیر علی به دنیا آمد.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه