کد خبر : 965

امروز با انتشار ویدیویی جدید اعلام کرد تست کرونای او منفی است و ناقل بودم و امیدوارم هرکسی که به این ویروس مبتلا شده اند هرچه سریعتر بهبود پیدا کنند.

امیر نوری   زاده ۶ شهریور ۱۳۶۵ است.امیر نوری متولد تهران است.امیر نوری بازیگر اهل ایران است.امیر نوری از سال ۱۳۷۲ و زمانی که هفت ساله بود بازیگر شد اما بینندگان تلویزیونی با امیر نوری در سال ۱۳۸۰ و سریال یادداشت‌های کودکی و پس از آن در بدون شرح آشنا شدند.

خبرداغ:علی ضیا نامزد کرد + عکس و جزئیات

 امیرنوری  چند روز قبل با انتشار ویدیویی در اینستاگرام خود خبر از ابتلایش به کرونا را اعلام کرد. امیر نوری در این ویدیو اعلام کرد افرادی که در سه روز گذشته با او در ارتباط بوده اند بهتر است تست کرونا بدهند مخصوصا افرادی که برای عکس گرفتن اصرار داشتند ماسک را بردارم.

چند روزی از ماجرای ابتلای این بازیگر طنز به کرونا نگذشته بود که امروز با انتشار ویدیویی جدید اعلام کرد تست کرونای او منفی است و فقط شش دهم کرونا گرفته بودم.و

امیر نوری  اعلام کرد من فقط ناقل بودم و امیدوارم هرکسی که به این ویروس مبتلا شده اند هرچه سریعتر بهبود پیدا کنند.

 

خبرداغ:تیکه بی ادبانه سحر زکریا به شهاب حسینی غوغا کرد + عکس

 

 

خبرداغ:کرونای انگلیسی اولین قربانی کم سن را در قم گرفت / او فقط 10 سال دارد!

 

ازدواج

امیر نوری هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

 

بازیگری از زمین های خاکی …

یه روز که داشتم فوتبال بازی می کردم یه سری بچه به همراه دوربین فیلمبرداری و یه گروه به آنجا آمدند آن زمان کمی از الان چاق تر بودم، بگذریم، آقایی پیش من آمد که بعدها فهمیدم نامش فریدون حسن پور می باشد و کارگردان است، به من گفت : در فیلم من بازی می کنی، گفتم نه بابا حوصله ندارم روز بعد بازهم با تعدادی از بچه ها همانجا آمدند و وقتی فهمیدم برای بچه ها مرخصی از مدرسه گرفتند، گفتم حالا که آنها مدرسه نمی روند من هم بازیگر می شوم و از همانجا بود که به بازیگری روی آوردم.

شروع حرفه ای + شهرت

من از سال ۷۲ و زمانی که ۹ ساله بودم، بازیگر شدم اما بینندگان تلویزیونی با من در سال 1380 و سریال یادداشت های کودکی و پس از آن در بدون شرح سال 80 آشنا شدند از بازیگری راضی ام فکر می کنم بازیگری بهترین شغل دنیاست، چون در آن واحد می توانی چند شغل داشته باشی وقتی یک بازیگر نقشی را بازی می کند، یعنی برای مدت زمانی شغل آن نقش را می پذیرد

 

شغل دوم

شغل دیگری هم دارم که رستوران داری است.

علاقه به سفر

خیلی زیاد. من عاشق سفر کردن هستم و هر وقت فرصتی داشته باشم ، به سفر می روم ، تقریباً به تمام ایران سفر کرده ام یعنی به بیشتر استان ها رفته ام ، اما در کنار ایرانگردی ، جهانگردی چندان نداشته ام و فقط به چند کشور حوزه خلیج فارس سفر کرده ام .

 

طرفدار استقلال بودم !

طرفدار استقلال بودم اما حالا بی طرف شدم چون در آن مقطعی که استقلال را دوست داشتم، عاشق بازیکنان آن نسل بودم.

 

اوقات فراغت

با کتاب خواندن و گوش دادن به موسیقی و یادگیری آن ، وقتم را می گذرانم و گاهی اوقات هم با دوستانم هستم و بیشتر در کنار خانواده ام روزها را سپری می کنم.

حضور در خط مقدم جنگ با داعش

امیر نوری، بازیگر کشورمان که مدتی در فلوجه به سر می برد عنوان کرد. من نه بخاطر عراق نه سوریه نه پول نه عکس نه کار نه مطرح کردن خودم نه برای سیاست نه تبلیغات، نه یخچال نه کولر نه و … فقط فقط بخاطر ایران و مردمم آمدم، آمدم که از طرف مردم به مدافعان خسته نباشید بگم و دستشون و ببوسم.

 

تهدید داعش

حضور او در فلوجه در کنار مدافعان حرم، سرو صدای زیادی به پا کرده تا جایی که او حتی در برخی صفحات مجازی متعلق به اعضای داعش تهدید شد.

 

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه