کد خبر : 979

یک زن که مجبور شد دختر نوجوانش را رها کند، پس از گذشت ۵۰ سال با استفاده از کمک شبکه اجتماعی فیس بوک موفق شد او را پیدا کند.

«پائولین بدر» ۶۵ ساله، هنگامی که  باردار  شد تنها ۱۴ سال داشت و این مسئله باعث یک  اختلاف خانوادگی  شد که او را مجبور به ترک کودک خود کرد. او طی چند دهه نگران این بود که چه اتفاقی برای این دختر افتاده است و سرانجام تصمیم گرفت از طریق برنامه Long Lost Family ITV که ویژه ایجاد پیوند خانواده هاست، دخترش را پیدا کند.

 


خبرداغ:عاشقانه های سحر قریشی در اینستا باز هم جنجالی شد + عکس


 

در این برنامه موافقت شد که برای کمک به این مادر وارد ماجرا شده و مجری برنامه بعدا اعلام کرد که او نه تنها دخترش «کارول وایتهد» را پیدا کرده بلکه متوجه شد که او سالهاست در شبکه‌های اجتماعی به دنبال مادر خود می‌گردد.

 

دیدار مادر و دختر پس از 50 سال

پائولین گفت: من تعجب کردم، من فقط در سال ۲۰۱۵ به  فیس بوک  پیوستم تا از اخبار خانواده مطلع شوم. ناراحت بودم، زیرا می‌توانستیم آن سال‌ها را با هم بگذرانیم، اما در نهایت دوباره به هم پیوستیم.

کارول ۵۱ ساله گفت که پس از مرگ مادر خوانده خود تصمیم گرفت به دنبال خانواده‌اش بگردد و با کمک یکی از دوستانش توانست پائولین را در فیس بوک پیدا کند، اما از ترس اینکه پذیرفته نشود او تصمیم گرفت تنها به روزرسانی‌های وضعیت و تصاویری که مادرش در سایت به اشتراک گذاشته است را تماشا کند.

 

مادر و دختری که پس از 50 سال به هم رسیدند

کارول ایده برقراری ارتباط با مادرش را رد کرد و فقط از فیس بوک او عکس گرفت و آن را روی تلفنش گذاشت و همسر و دوستانش سعی کردند او را ترغیب کنند که با مادرش ارتباط برقرار کند، اما او از واکنش مادری که هم اکنون فرزند و نوه دارد و نمی‌دانست که آیا در مورد او به آن‌ها گفته است یا نه، می‌ترسید.


خبرجنجالی:واکنش امیر جعفری به شوخی با اسم همسرش + عکس

در پایان مجری برنامه توانست با کارول ارتباط برقرار کند و به او گفت که مادرش مدتهاست به دنبال او است و او مشتاق دیدار با اوست و این جدایی پس از ۵۰ سال به پایان رسید

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه